Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 16 Грудня, 2018 18:24

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 385 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 13 Травня, 2016 16:07 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3374
Репутація: 126
Дивна річ: нинішній в.о. голови міста Сміли Федоренко В.А. близько 2-х місяців назад обіцяв, що протягом місяця буде прийнято остаточне рішення по роботі "Смілаенергоінвесту" в Смілі, оскільки замовлений місцевою владою аудит даного товариства повинен був тримати не більше місяця.
Але, як відомо, обіцянки-цяцянки. На мій чіткий запит сьогодні отримав розпливчату відповідь, в якій ані слова про аудит, одне окозамилювання та створення нової робочої групи (вочевидь задля того, щоб остаточно поховати гостре й болюче для смілян питання).
Нагадаю: що Федоренко В.А. - представник команди екс мера Цибка, який у передвиборчій кампанії обіцяв вигнати "Смілаенергоінвест" з міста протягом декількох днів.
Як довго ще смілянська влада спільно зі злочинцями буде ошукувати смілян??? Де результати аудиту???
Приєднання файлів:
Rotation of IMG_20160513_152004.jpg

Приєднання файлів:
Rotation of IMG_20160513_152020.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160513_152035.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Травня, 2016 19:23 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сьогодні. Смілянський міський парк культури та відпочинку в центрі міста: відпочивайте на здоров'я!!! %)
А якщо без іронії, то невже не можна бодай офіційні місця громадського відпочинку вчасно прибирати від сміття???
Довідка: вчасно - це коли з бетонних кілець бодай сміття не вивалюється.
Приєднання файлів:
IMG_20160524_181705.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Липня, 2016 18:24 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Про право доступу до публічної інформації в Смілянській міській Раді, мабуть, не чули. Принаймні, її секретар Федоренко В.А. так точно.
Ось вже більше місяця (!!!!!!) як немає відповіді на мій запит на публічну інформацію...
Приєднання файлів:
zapbezvidp.jpg

На інший запит відповідали більше місяця, але таки відповіли...
Браво, Сміла - європейське місто!!! %)

П.С. По даним фактам сьогодні відправив онлайн скаргу в Черкаську ОДА, чекаю реакції.
П.П.С. Звичайні робітники, що приймають запити тут ні до чого, вся вина лежить на посадових особах повище.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Липня, 2016 18:32 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 992
Репутація: 16
Прошу прощения, что вмешиваюсь, но так как:
Рыбоохотник написав:
По даним фактам сьогодні відправив онлайн скаргу в Черкаську ОДА, чекаю реакції.

И
Рыбоохотник написав:
вся вина лежить на посадових особах повище.

Как бы не пострадали
Рыбоохотник написав:
Звичайні робітники, що приймають запити

(если дело дойдет до банального поиска "крайнего")
А так, успешно притянуть к ответственности настоящих виновников, ибо нефиг :good:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Серпня, 2016 18:15 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Я в ДУЖЕ ГОЛОСНОМУ ШОЦІ!
Чергова відповідь секретаря Смілянської міської ради та в.о. голови Сміли за сумісництвом Федоренка В.А.
На 3 питання мого запиту на публічну інформацію я не отримав відповіді на ЖОДНЕ!
Як на вашу думку, що це: навмисне приховування публічної інформації чи просто надтупість???

Де в своєму запиті я бодай словом згадував смілянських бракорятувальників чи їх керманича Терновцева В.В.??? А пан Федоренко тільки їх і вихваляє у так званій відповіді...
І, як завжди, потерпає від роздвоєння особистості: то вказує, що Терновцев присутній на рейдах тільки тому, що штабу потрібен моторний човен, то прямо натякає, що, мовляв, річка рятувальниками цілодобово охороняється і ведеться робота по боротьбі з браконьєрами... (цікаво...тоді чому ми вчора разом з поліцією мусили знімати браконьєрські сітки прямо навпроти рятувальної станції??? Чому рятувальники не бачили браконьєрів?)

Прошу звернути увагу на навмисне приховування публічної інформації чиновником Сміли голову Черкаської ОДА Юрій Ткаченко та притягнути секретаря Смілянської міської ради до дисциплінарної чи адміністративної відповідальності.
Приєднання файлів:
zapyt.jpg

Приєднання файлів:
Resize of vidp1.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160808_171341.jpg

П.С. На мою минулу скаргу відповіді мені так і не надійшло...

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 385 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: