Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Листопада, 2017 15:41

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 19 Липня, 2016 20:54 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3362
Репутація: 125
Baycer, вже знаю, що не було!
Мені журналісти, які вели зйомку, сказали, що буде, сказали час.
Зараз вже кажуть, мовляв, мабуть, не вліз сюжет в програму... :(
Повідомили, що сюжет має бути, але пізніше.

Ще маю недостовірну інформацію, що Терновцева мають намір лишити і далі працювати на "спасалці".
Хто що думає з цього приводу: невже ми так це залишимо???
Шановні сміляни, вас влаштовує цей персонаж на даній посаді???????

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Липня, 2016 23:40 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
цей заклад потрібно реорганізовувати. в такому вигляді як зараз вони існувати не повинні.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Липня, 2016 14:18 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сьогодні заніс повторне звернення голові міста Цибко О.О. та клопотання начальнику СВ Смілянського відділу поліції Шевченко О.В.
Чекаємо реакції, комісій та розслідування...
Приєднання файлів:
клопотання.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Липня, 2016 8:34 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Дивіться сюжет на "Інтері": http://podrobnosti.ua/2122423-spasatele ... rstve.html
Дякую Стас Кухарчук, дякую команда "Інтеру".

Обурив коментар поліції, тому кілька слів їм: шановні стражі правопорядку, ви повинні не визначати хто прав, а хто лукавить, а визначати хто порушив закон, а хто ні і відповідно притягати до відповідальності!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Липня, 2016 21:58 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 592
Репутація: 13
Ілля, репортаж "Інтера" то таке, від приїзжих, а ось відеоматеріал який знятий смілянами про смілян... Сам розумієш, хто краще розуміє ситуацію... :pardon:
можна глянути ось тут:  Ви не авторизовані для перегляду. 
Також в сюжеті є згадування учня "дяді Віті" і про "дайвінгістів" та хто насправді бореться з браконьєрами(для Іллі дивитися з 3.30)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Липня, 2016 22:16 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2957
Репутація: 110
У битяка скоро шухляда в монітор не влізе. У кожного рибалки на річці пройди і запитай хто вигрібає на Тясмині рибу сітками? Борщ і Битяк.
Як би то відзняти, як ці підори волочать вранці мішки на ринок.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Липня, 2016 7:55 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

SMELOFFF , про Битяка тобі пояснив Саня. Про всю іншу банду рятувальників на чолі з Терновцевим В.В. ви бачили у нашому відео - 220 вилучених сіток!!! Чи ви бачили хоча б одного разу, щоб вони таку кількість знищували? Чи щоб вони знищували подібні дороогвартісні та дуже небезпечні для риби сітки з великими поплавками, товстими шнурами та важкими грузами, яких ми разом з поліцією вилучили у них цього разу понад 60 шт?
Дивіться, наприклад, тут з 0:30 які сітки вони знищують, саме дрантя дешеве і вже не потрібне браконьєрам:
(можете переглянути будь-яке відео минулих років, там те саме)
І ось такі вилучили в них 7 липня 2016 року, новенькі гірненькі сітки, Вітя за ними аж плакав:
Приєднання файлів:
165-6.jpg

Щодо того, що дайвери вибивають рибу і раки в нерест, то скажу одне: ВСІ, хто полюють в нерест є БРАКОНЬЄРАМИ, так само як ті, хто ловить з човна в нерест.
Але, по-перше, особисто я в нерест не полюю, по-друге, я не знаю нікого хто б у нас на річці полював чи збирав раки в нерест, оскільки на Тясмині в нерест вода ну ДУЖЕ мутна, як і весь інший проміжок часу.
Якщо б їхні наклепи були хоч частково правдою, то вони б уже давно когось впіймали на полюванні в нерест - в них же в розпорядженні і ЗМІ, і влада, і штаб по боротьбі з браконьєрством на період нересту і човни тощо.
У відеосюжеті чітко бачимо однобоку заказуху: хто і коли наділив рятувальників правом чи обов'язком охороняти рибні запаси? рятувальники НЕ МАЮТЬ ПРАВА САМОСТІЙНО ВИЛУЧАТИ СІТКИ! Крім того, навіть в період нересту вони мають право тільки рятувати людей, що чітко сказано у відповіді на мій запит від секретаря міськради Федоренка В.А.
Приєднання файлів:
vidp Fedor.jpg

П.С. Щодо їх професійної діяльності, то нехай собі піднімають трупів - честь їм і хвала за це, а ось за масштабне браконьєрство - ГАНЬБА!!!
П.П.С. За останні пару років смілянські підводні мисливці знайшли під водою 3 трупи, але ж ми не робимо з себе героїв і не вимагаємо, щоб нам з бюджету міста платили зарплатню і, крім того, ще й дозволяли рибалити сітками, як то дозволяють рятувальникам! Фуфуфу!

Додано через 19 хвилин 40 секунд:
ОГОЛОШУЮ ГРОШОВУ ВИНАГОРОДУ В 1000грн за ІНФОРМАЦІЮ, ЯКА ДОПОМОЖЕ СПІЙМАТИ РЯТУВАЛЬНИКІВ НА ГАРЯЧОМУ - НА БРАКОНЬЄРСТВІ!
Анонімність гарантую.
0933826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Липня, 2016 16:45 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 128
Репутація: 6
Восени не один раз бачив, як горе-рятувальники на своєму човні ("Южанка") під мотором ходили до ж/д мосту, з човна стирчав багор, та поверталися з "грузом" прикиданим рядниною, при цьому човен повільненько рухався назад, завантажилися мабуть добре хабаром, і це було годин 8-9 ранку! Ну не "утоплеників" вони возили в жовтні місяці це точно !!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Серпня, 2016 21:59 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сьогодні відправив двома листами з повідомленням 2 скарги на ім'я голови Черкаської облради Вельбівця О.І. та на ім'я голови Черкаської ОДА Ткаченко Ю.О. щодо недбалої службової перевірки Смілянської пошуково-рятувальної станції.
Ткаченко Юрій Олегович, прошу Вас взяти під особистий контроль дану ситуацію, яку зараз намагаються "зам'яти"!
В скарзі я виклав свої доводи та прошу провести нову службову перевірку, більш ретельну і відповідно до чинних законів України та підзаконних актів.
Прошу всіх, хто має хоч якийсь вплив на черкаську владу, допомогти нам у пошуках правди. Дякую.
Боротьба триває...
Ось повний текст скарги (на фото не дуже розбірливо):
 СКАРГА
" Скарга
Нажаль, як мені стало відомо, створена розпорядженням голови Черкаської обласної ради Вельбівець О.І. №181-р від 08.07.16р комісія на чолі з Петровим В.О. провела службове розслідування щодо факту зберігання 220 заборонених знарядь лову на території Смілянської пошуково-рятувальної станції недбало або ж свідомо захищаючи злочинців. Пояснюю чому.

По-перше, чомусь у звіті комісії (№55/04 від 13.07.16р) виявлені і вилучені сітки називають риболовецькими (а не браконьєрськими, якими вони є насправді). Нагадую, що відповідно до Закону України «Про тваринний світ» ст.52-1 браконьєрські знаряддя лову заборонені навіть до зберігання в Україні, тобто рятувальники своїми діями порушили один з законів України.

По-друге, комісія "забула" провести інвентаризацію - що було дуже важливо, оскільки після даного випадку хіба можна бути впевненим, що на станції немає ще якихось зайвих заборонених законом чи посадовою інструкцією рятувальників речей? А може, навпаки, відсутнє ввірене їм комунальне майно?

По-третє, чомусь комісія не побачила, що згадуваний нею і створений Смілянським виконкомом штаб для організації проведення оперативно-профілактичних рейдів по боротьбі з браконьєрством, куди входив за згодою і Терновцев В.В., і начебто знімав не свої, а браконьєрські сітки, був створений ТІЛЬКИ НА ПЕРІОД НЕРЕСТУ, тобто до 21 травня 2016р (на р.Тясмин - нерестова заборона до 21травня), що чітко вказано в рішенні про створення даного штабу №133 від 07.04.16р.
Діяти ж після нересту у штабу немає ЖОДНИХ повноважень, навіть надуманих. Відповідно до одного з актів знищення сіток №2 від 26 травня 2016р на рятувальній станції вже провели знищення всіх вилучених браконьєрських знарядь лову. Виникає питання: хто, як не штаб тоді вилучав ці 220 сіток після нересту і відповідно після закінчення своїх повноважень???
То ж, згідно чинного законодавства та звичайної логіки: всі 220 вилучених у Терновцова В.В., начальника смілянських рятувальників, сіток належать йому і використовувались для браконьєрського лову саме ним. Що є ще одним грубим порушенням законодавства та трудової дисципліни.

По-четверте, комісія чи не знає законів, чи навмисне покриває працівників рятувальної станції, пишучи: "...встановлено, що 07.07.2016 представниками ГО "Правий Сектор" на території станції виявлено риболовецькі сіті, які були вилучені водолазами...", і при цьому не бачачи в їх діях порушень! Але згідно чинного законодавства України, вилучати сітки водолази ПРАВА НЕ МАЮТЬ! А ще згідно посадової інструкції водолази не мають права покидати свій пост, за знаходження на якому вони отримують зарплатню з черкаського та смілянського міських бюджетів. Тим більше полишати пост, задля порушення чинного законодавства! Комісія тут порушень не бачить, порушників закону і посадової інструкції виправдовує.

По-п’яте, комісія посилається на те, що сітки були зняті штабом, але самих представників штабу (згідно закону України та того ж таки рішення №133 Смілянського виконкому) для проведення рейдів і тим більше, для вилучення сіток, замало - необхідна участь інспекторів Черкасирибоохорони або ДЕІ в Черкаській області, які НЕ БУЛИ ПРИСУТНІ під час так званих рейдів (можете поцікавитись у згаданих державних органах). В іншому разі на всі вилучені сітки були б складені відповідні акти, а сітки передані до відповідних держ.органів.
Комісія цього не знала чи НЕ ХОТІЛА ЗНАТИ?

По-шосте, Циганков В.А. вказує, що 29.05.16р був з перевіркою Смілянської пошуково-рятувальної служби і сіток там не було. То звідки за ці 37 днів взялися 220 браконьєрських знарядь лову? (нагадую, штаб створюється ВИКЛЮЧНО на період нересту і після 21 травня 2016р в Смілі не діє!!!)

По-сьоме, якщо у Циганкова В.А. немає претензій до своїх підлеглих, то це зовсім не означає, що його підлеглі нормально працюють. Претензії є у громадськості! Навіщо такі рятувальники, які зовсім не рятувальники, а браконьєри? А Циганков В.А., виходить, банально "кришує" бракорятувальників. Чи у вас є інше пояснення такого напрочуд доброго ставлення начальника до своїх підлеглих, які систематично і грубо порушують свої службові обов'язки та навіть закони України?

Отже, ляпів у комісії, як на мене, забагато. Що це за комісія, яка не знає підзаконних актів та законів, які стосуються ситуації, що доручили їм перевірити??? Чи вони навмисне провели службову перевірку так недбало, не помічаючи численних порушень???
В будь-якому разі необхідне створення нової комісії, до складу якої обов’язково залучити людей освічених в підзаконних актах, що стосуються незаконного лову риби, долучити громадськість, а саме представників НВР «Правий Сектор» (Саража Є.В.) та ГО «Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини» (Слободяник І.М.), яка проведе повноцінну службову перевірку Смілянської пошуково-рятувальної станції більш ретельно і саме головне - ОПИРАЮЧИСЬ НА ЗАКОНИ УКРАЇНИ, а не на якісь там байки та пояснення зацікавлених осіб.

Отже, ПРОШУ:
1. Створити комісію, до складу якої обов’язково залучити представників Смілянської міської ради, громадськості (зокрема НВР Правий Сектор, ГО «Об’єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини»), начальника Черкаської комунально-водолазної служби Циганкова В.А., представника ДЕІ в Черкаській області, яка проведе службову перевірку по фактам грубого порушення посадових обов’язків співробітниками Смілянської пошуково-рятувальної станції: самовільного та систематичного відлучення рятувальників з їхнього цілодобового поста з метою встановлення/знімання сіток з рибою; зберігання на рятувальній станції заборонених Законом України «Про тваринний світ» знарядь лову в дуже великій кількості (220 браконьєрських сіток); здавання в оренду катамаранів та катання дітей на них без рятувальних жилетів; встановити хто саме з рятувальників цим займався;
провести інвентаризацію всього майна на території Смілянської пошуково-рятувальної станції; по висновкам службової перевірки виявити ступінь провини кожного співробітника та притягти їх до дисциплінарної та адміністративної відповідальності.

2. Зобов’язати начальника Черкаської Комунально-водолазної служби Циганкова В.А. дати розпорядження своїм підлеглим виділяти при необхідності в користування один з металевих човнів під мотор для державних/громадських інспекторів державних органів природо охорони, а саме: Черкасирибоохорони (або його органу-наступнику) та Державної екологічної інспекції в Черкаській області задля здійснення ними своїх законних повноважень, а саме проведення рейдів на рр.Тясмин та Сріблянка в м.Сміла з метою виявлення фактів браконьєрства, виявлення та вилучення безхозних сіток.

3. Створити дієвий механізм громадського контролю за рятувальниками Смілянської пошуково-рятувальної станції з метою недопущення в майбутньому подібних випадків фактів кричущого та масштабного браконьєрства; порушення трудової дисципліни.

4. Провести службові перевірки всередині Смілянської міської ради, її підрозділів та виконкому на предмет виявлення посадових осіб, які «кришували» браконьєрський бізнес смілянських рятувальників, оскільки подібних масштабів незаконний промисел вівся РОКАМИ, що неможливо за відсутністю прикриття владою. Встановити хто саме заохочував рятувальників до браконьєрства та притягнути винних до відповідальності.

5. Розглянути доцільність фінансування та самого існування команди водолазів Черкаської комунально-водолазної служби Смілянської пошуково-рятувальної станції, оскільки, як правило, вони нікого не рятують, а лише інколи виїжджають та піднімають з води потопельників, задля чого зовсім необов’язково утримувати такий штат рятувальників в такому режимі роботи. Буде достатнім, наприклад, утримання самої бази з кількома човнами та оплата по факту виконаної роботи команді найманих водолазів, хоча б тим самим МНСникам. Це буде доцільніше фінансово та прибере корупційну рибну складову з роботи водолазів.

Старий склад попередньої комісії з даного питання на чолі з Петровим В.О. прошу притягнути до відповідальності згідно чинного законодавства за недбало проведену службову перевірку.

В разі неналежного реагування на дану скаргу, буду змушений звертатись до правоохоронних органів або до суду задля встановлення законності та прийняття законних рішень.

Для зв’язку зі мною прошу користуватися залишеним мною у «шапці» даної скарги мобільним номером та зазначеною адресою."

Приєднання файлів:
Resize of 1.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160803_100450.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160803_100502.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Серпня, 2016 11:13 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сьогодні вночі на нашій багатостраждальній річці Тясмин прямісінько в центрі Сміли, майже навпроти рятувальної станції громадськими інспекторами Державної екологічної інспекції в Черкаській області та активістами нашої ГО в одному обличчі було виявлено факт постановки сіток двома невідомими браконьєрами з човна.
Організована засідка, та вловивти на гарячому злодіїв не вдалося, тому згодом на місце події викликаний наряд поліції та разом з ними вилучені 2 безхозні сітки (думаю, були і інші, але чи ми їх не знайшли, чи браконьєри таки встигли їх зняти).
Човен для знімання сіток нам дали на рятувальній станції (хоч давали і неохоче і тільки на веслах, і тільки у супроводі поліції). Нагадую, що згідно чинного законодавства громадяни й установи на вимогу інспекторів МАЮТЬ надавати допомогу громадським інспекторам Державної екологічної інспекції (як і рибоохорони), тобто давати човен на рятувальній станції нам зобов'язані, якщо є така необхідність. Що і будемо впроваджувати в життя, щоб наші рейди проти браконьєрства були більш ефективні, подобається це рятувальникам чи ні.
Наші рейди та засідки тривають...

По відомим фактам браконьєрства набирайте:
0933826083, Ілля
0955595614, Слава.
За умови затримання нами браків - премія вам гарантована!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Вересня, 2016 18:14 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

9 вересня 2016 року в м.Сміла на р.Сріблянка громадськими активістами ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини", громадським інспектором Державної екологічної інспекції в Черкаській області та громадськими інспекторами Черкасирибоохорони спільно з небайдужими рибалками було затримано 2х браконьєрів, які за допомогою заборонених знарядь лову (235м сітки), виловили 12 лящів, 1 судака, 1 щуку, 16 карасів та 13 плотви. Мало того, старший з них навіть взяв на правопорушення з собою свою 8-ми річну онуку(((((( На яку і намагався спихнути всю провину: мовляв, сітку знайшли і взагалі це онучка була на веслах і це вона зачепила сітку веслом)))
Дані правопорушники займалися незаконним промислом за інформацією місцевих останнім часом щодня, ставили сітки засвітло близько 17-18 годин і знімалися близько 20:00, чомусь вважали себе недоторканими. Наразі вирішується питання про притягнення винних до кримінальної відповідальності. Один з них раніше судимий.
по фактам браконьєрства в Смілі і районі прошу набирати:
0933826083 - Ілля
0955595614 - Слава
П.С. Викликана на місце події поліція їхала з центру Сміли в район вул.Гордієнко аж півтори години!!!

Приєднання файлів:
IMG_20160909_213531.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160909_215138.jpg

Приєднання файлів:
braki.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Вересня, 2016 15:38 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вчора 16 вересня 2016 року в м.Сміла на р.Сріблянка громадськими активістами ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини", громадським інспектором Державної екологічної інспекції в Черкаській області та громадським інспектором Черкасирибоохорони спільно з небайдужими рибалками було затримано браконьєра, відомого в Смілі як "дядя Міша" - Дубкова Михайла Олексійовича, який займається браконьєрством вже десятиріччями. Цього разу рибалив за допомогою сіток, в які заганяв рибу "дзвоном" і це серед білого дня.
Викликана поліція, складено відповідні документи.
Приєднання файлів:
дядяМиша.jpg

Рибалки-любителі отримали від нашої ГО 300 грн премії за вистеження та безпосередню допомогу в затриманні правопорушника.
Хочете допомогти зберегти рибу і заробити собі на снасті - повідомляйте нам про факти браконьєрства:
0933826083 - Ілля
0955595614 - Слава.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Жовтня, 2016 12:45 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вчора, 3 жовтня 2016р, мене приємно вразили двоє хлопців-рибалок, які самотужки затримали браконьєра на р.Тясмин в м.Сміла та зателефонували мені.
Правопорушником виявився літній чоловік Щербина Василь Антонович, який за допомогою сітки з вічком 40 мм та довжиною близько 80 м намагався спіймати щуку методом загону риби так званим "бовтом", в чому сам правопорушник зізнався.
Та вловити риби цього разу не вдалося. На місце події викликана поліція, складено протокол.
Цікаво, що браконьєр намагався звинуватити рибалок в тому, що вони ловлять рибу на воблєри та силіконки - мовляв, тими трійниками вони деруть рибу :)
Навіть зводив наклепи, що його побили. Потім сказав, що йому стало зле, тому ми і швидку на його вимогу викликали - все для порушника, як в Європі! :)
Щиро вдячний небайдужим рибалкам Ярославу та Віктору за правильну життєву позицію та рішучі дії в боротьбі за нашу річку!
Від грошової винагороди хлопці відмовились на користь зариблення. Тому +300грн від хлопців та мінус один браконьєр!

П.С. Для тих, хто вважає, що, мовляв, дєдушок не треба чіпати, бо в них пенсія мала, скажу так: порушник є порушник. Якщо пенсія мала (що дійсно так), то краще б, наприклад, ті дєдушки збиралися разом з бабусями та вимагали на мітингах збільшення пенсій у влади чи ще щось придумали законне, а не крали одне в одного рибу з річки.
А на поїсти можна рибки вловити і на вудку/спінінг....
Приєднання файлів:
3жБрак.jpg

Приєднання файлів:
3жБрак2.jpg

Приєднання файлів:
3жБрак3.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2016 12:11 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

20 жовтня 2016р Черкасирибоохороною спільно з активістами ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини" в м.Сміла на р.Тясмин навпроти рятувальної станції (на загреблянському березі) було затримано браконьєра Осіпова Анатолія Олександровича (його спільнику вдалося втекти на веслах) з 4-ма поріжними сітками по 100 м довжиною та рибою в сітках: сом - 1шт, сазан - 2шт, товстолоб - 2шт, лящ - 12шт, карась - 17шт.
Нараховані збитки складають майже 5 тис грн. Правопорушник намагався втекти берегом, та йому цього не вдалося. На місце події викликана поліція, складено протокол, вирішується питання про притягнення до кримінальної відповідальності.
Бачите браків? ловіть їх та здавайте до рук правоохоронних органів! Ми маємо право захищати себе та довколишнє середище, в якому проживаємо.
Приєднання файлів:
Resize of IMG_20161020_061344.jpg

Приєднання файлів:
Resize of IMG_20161020_061407.jpg

Приєднання файлів:
Resize of IMG_20161020_061821.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2016 12:25 
Офлайн
Arte Piscandi

Загребля руліт, як завжди. Стидоба :( позорище. Еліта смілянських рибалок :(
Ну спільник там в принципі на 80% Олег "Чекіст". Хоча може й інший.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 20 Жовтня, 2016 13:41 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Опізнано другого браконьєра, який втік на веслах - Мураш Сергій, живе там же, біля річки.

Додано через 5 годин 23 хвилини 42 секунди:
Ох, і дістали ж ці "смотрящіє рєкі"!..
Вранці 20.10.16р в м.Сміла на р.Тясмин начальник Смілянської пошуково-рятувальної станції Терновцев В.В. (в якого 07.07.16р було вилучено 220 браконьєрських сіток - )
всупереч чинного законодавства відмовлявся впускати на територію рятувальної станції працівників Черкасирибоохорони та надавати їм човна для вилучення сіток з води. Потім начебто зробив поблажку і таки впустив, але не мене. Мені ж довелося прориватися "з боєм" ))) повз цього кришувальника браконьєрів, який продовжує відчувати себе царьком річки і далі займає посаду начальника смілянських рятувальників...
Далі буде...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Червня, 2017 17:49 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

4 червня 2017 року в м.Сміла на р.Сріблянка було виявлено чоловіка, який намагався вловити риби забороненим методом лову способом багріння - на драч (http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/z0269-99 - п.3.15.Забороняється лов водних живих ресурсів:
із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму,
колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових
та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастевих чи інших
матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння).
Проведена бесіда, в ході якої чоловік пообіцяв більше не ловити драчем рибу і навіть робити внески на зариблення.
Що ж, поживемо - побачимо.
Взагалі, слово дійсно має силу. Тим більше слово плюс дія.
Тому не будьте байдужі і все буде Україна :friends:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Серпня, 2017 22:09 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сьогодні ввечері небайдужими рибалками в м.Сміла на озері в парку Бобринського (Авангард), яке ми систематично зариблюємо, було виявлено вже вдруге цього року даного персонажа, який рибалив на драча.
На зауваження відреагував зневагою, та коли зрозумів, що з нього не злізуть - відкусив прямо на очах драча та кинув його під берег (на фото його снасть).
Потім видзвонив по телефону свого синка, який вів себе ще більш зухвало і навіть погрожував то фізичною розправою, то тим, що в мене завтра знайдуть наркотики.
Шановні рибацюги Сміли! Давайте вже кінчати з цим бидлобраконьєрством в Смілі раз і назавжди.
Місто в нас невеличке, всі одне одного знаємо, річку та озеро цього року будемо зарибляти 7-й рік поспіль, тож, берегти є що. Риби вистачить усім, якщо ловити законними методами.
А дрочерам ГАНЬБА!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Серпня, 2017 9:44 
Офлайн
Arte Piscandi

Рыбоохотник за останні роки по роботі, довелось познайомитись із чималою кількістю риболовів. І я так зрозумів, що частина вміняєма і повністю готова жити в рамках "нових поглядів" на питання, а частина....просто треба щоб вимерла з часом як і совочні пережитки :( Для них основа перебування у соціумі це принцип - "мені тут всі должні" а в суміші з менталітетом то це ядерний потенціал. Риба мені должна, річка мені должна і т.д. Горбатого як то кажуть...

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Fox22 і 8 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: