Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Листопада, 2017 15:58

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 13:37 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 2
Репутація: 0
А я думаю чому це риби так мало в Тясменi

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 14:46 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3362
Репутація: 125
Сьогодні заніс до смілянської міськвлади таке звернення з приводу проведення службової перевірки:
Приєднання файлів:
1.jpg

Приєднання файлів:
2.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 14:53 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
Илья, а обыск проводили в присутствии полиции или только ПС и депы, а потом полиция подоспела?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 15:22 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 367
Не обшук , а огляд приміщень з дозволу адмінісрації.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 16:31 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 927
Попередження: 1
Репутація: 44
А сколько еще десятков км. ставилось под ихним крылышком :shock: :shock: :shock:

Добавлено спустя 3 минуты 30 секунд:
Судя по количеству сеток, они и предположить не могли,что кто то их может обыскать...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 16:38 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Приєднання файлів:
165-8.jpg

Бачили ці мокрі майже професійні сітки?
В кожну з цих 46 сіток щоночі попадається близько 5-10кг риби, середній улов за ніч близько 300-400кг, помножте це на 15-40грн (в залежності від виду риби) і отримаєте в середньому 7500грн "чорний" прибуток даної браконьєрської риббригади щоночі.
І це тільки ці 46 сіток, а 7 липня ми вилучили у смілянських рятувальників на чолі з Терновцевим В.В. 220 сіток!!!
Як думаєте:чи можна за такі гроші підтримувати корупцію і платити відкати владі???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 17:48 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 116
Репутація: 6
ОТ падлюки :wicked:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 22:35 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

ДРУЗІ!
Необхідна допомога максимально по можливості дати репортажі в новинах на всеукраїнських каналах щодо нашого викриття смілянської злочинної рибної мафії, оскільки щойно отримав неофіційну інформацію, що справу вже намагаються "спустити на гальмах" - начебто в цьому замішані смілянський прокурор та смілянський начальник поліції. Щойно уточню деталі - дам знати, але аби не було запізно.
Тому прошу кореспондентів максимально тиражувати даний резонансний і ганебний для всієї країни випадок.
Влада, нажаль, продовжує кришувати злочинців.
Смілян же прошу за необхідності приєднатись до нашого походу в поліцію і в прокуратуру, який орієнтовно відбудеться в наступний понеділок, 11 липня 2016 року о 9 чи 10 годині ранку.
Депутати Смілянської міської та Черкаської обласної рад! Прошу вас підтримати сторону правди і добра.
По всім орг. питанням і пропозиціям набирайте - 093 3826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 22:40 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 116
Репутація: 6
За кого вони себе тут мають тварюки, в1шать падлюк!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Липня, 2016 8:45 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Що там черкаський керівник Циганков казав про дозвіл смілянської влади його підлеглим знімати сітки??? Та й Вітя Терновцев щось там мямлив, що йому дозволено міськрадою знімати сітки.
Ось відповідь місцевої влади на мій запит, яка підтверджує, що рятувальники мають право виключно рятувати людей, а до охорони водних біоресурсів не мають ЖОДНОГО відношення:
Приєднання файлів:
Resize of ryat.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160709_083028.jpg

Додано через 4 години 25 хвилин 10 секунд:
Був в Смілянському відділі поліції. Розмовляв з начальником слідчого відділу Шевченко О.В. - кримінал на даний час і досі не порушили, оскільки не вбачають ознак кримінального злочину (!!!),
Приєднання файлів:
165.jpg

матеріали передали дільничому.
Але в ході нашої розмови начслідства пообіцяв в понеділок обов'язково внести дане провадження до ЄРДР і порушити крим.провадження.
Тому прошу всіх небайдужих людей прийти в понеділок на 10:00 до Смілянської міжрайонної прокуратури - навідаємо прокурорів з вимогою взяти під особистий контроль дану справу. Необхідно показати, що громадськість не поведеться на відмазки, а за скоєний тривалий і значний злочин має бути відповідальність.
Час наводити лад в своєму місті, нам з вами тут жити!
0933826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Липня, 2016 0:26 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

та после всего этого и всю эту спас бригаду включая начальника Терновцева нужно разгонять нахрен :evil:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Липня, 2016 9:10 
Офлайн
Магістр
Магістр

Повідомлення: 927
Попередження: 1
Репутація: 44
По пятерке с конфискацией :evil:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Липня, 2016 12:38 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

ну вот скажите какие функции выполняют спасатели? Сколько людей они спасли в прошлом году и кто их вообще видел на воде именно как спасателей? Это просто тупое прожигание бюджетных денег. затраты на ЗП, содержание территории, лодок и моторов, ГСМ.... и шо мы имеем - базу браконьеров! офигеть просто. Хороший пример например Черкассы центральный пляж. Пластиковая лодка на воде, и двое спасателей со спас жилетами и биноклем. Может они и прелести молодых девушек рассматривают это другой вопрос. Нот то, что они гораздо эффективнее наших спасателей которые от ЦП в сотне метров сидят под навесом "чаюют".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Липня, 2016 13:50 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2957
Репутація: 110
Serg_Gu ну не скажи! Диви як вони в нашій річці завзято раків рятують, щоб ті не втонули не дай Бог. З аквалангом посеред білого дня... :twisted: (Відео з останнього приїзду, забув опублікувати)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Липня, 2016 14:29 
Офлайн
Частий гість
Частий гість

Повідомлення: 93
Звідки: http://forumua.org/memberlist.php?mode=viewprofile&u=80504
Репутація: -2
Serg_Gu написав:
Хороший пример например Черкассы центральный пляж. Пластиковая лодка на воде, и двое спасателей со спас жилетами и биноклем..
Ну не знаю как на центральном, да и где он находится, этот центральный. Венсь берег загажен.. Но вот про спасателей возле Теле Вышки, есть шо поведать.. Раньше, ну года два три назад, ездили "спасать на Прогресс - 4 и Ямахе чи Меркурии. Туда едут, один движок в воде, обратно, самым малым ходом, чуть ли не черпая воду.. Сколько берет Прогресс - 4, то не знаю, но по две спасательные ходки до 9ти утра, сделать успевали.. Щяс время уже не то, похужее стало.. Сейчас у них баркас рыбацкий, движок здоровенный. Может сотка, а может и по более.. Передвигаться быстрее стали, на обратном пути, когда к себе на базу в порт заходят, то волной мою удочку к тополям выкидует.. Но достижения есть. Щяс только раз за утро спасают.. За всю весну, только один случай застал, когда два раза за утро, спасать рыбу выходили.. Наверно много рыбы втопло?!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Липня, 2016 20:04 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

FinderS я конечно не имею таких глубокий познаний в этом вопросе. Но вот в прошлом году был на пляжике, что за парком так вот там было два хлопчика с жилетами и лодкой (лодка без мотора). Был пару раз и каждый раз видел спасателей. А у нас на ЦП я ни разу не видел наших спасателей на дежурстве.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Липня, 2016 14:28 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сьогодні вручили під підпис канцелярії заяву головному смілянському прокурору Курбету О.О. та почули від нього обіцянку неупередженого слідства.
В смілянському ж відділі поліції начальник СВ Шевченко О.В. спочатку відмовився нас прийняти і тільки коли В'ячеслав Перемей показав депутатське посвідчення, пообіцяв прийняти щойно розпише справи. Прочекали ми його 45 хвилин - так він нас і не прийняв. (відео можу кинути, але пізніше)
Чергового слідчого у відділі станом на 11:00 11 липня 2016р теж НЕМАЄ, хоча по закону має чергувати ЦІЛОДОБОВО саме у відділі задля прийняття заяв про злочини у громадян. Тому написали в журнал скаргу на поліціянтів та зареєстрували заяву про злочин в поліцейській канцелярії.

Приєднання файлів:
Resize of заява1.jpg

Приєднання файлів:
Resize of заява2.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 13 Липня, 2016 13:40 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Гарна новина: сьогодні таки відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного зайняття рибним промислом (ст.249 ККУ). Тепер треба буде максимально допомагати слідству бути неупередженим і збирати всі необхідні докази, щоб притягти винних осіб до кримінальної відповідальності.
фото тут: http://www.ex.ua/732906031198
Погана новина: "чомусь" дата надходження повідомлення про злочин стоїть 12 липня (це та дата, коли Смілянська прокуратура перенаправила подану до неї заяву до поліції).
Але ж ми 11 липня 2016р подавали ЗАЯВУ ПРО ЗЛОЧИН до поліції на ім'я начальника СВ Шевченка О.В., про що є відмітка канцелярії на нашому примірнику ( фото є вище).
От і виникає питання: ЧОМУ начслідства Шевченко О.В. не порушив кримінального провадження через добу після надходження заяви, а саме 12 липня, як того вимагає КПК? Чому відомості до ЄРДР внесли після 2х діб з дня отримання поліцією заяви про злочин???
Хтось ще має ілюзії про неупередженість слідчого відділу в Смілі???

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Липня, 2016 18:08 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

По даній події дивіться сьогодні, 19 липня, о 20:00 сюжет на телеканалі "Інтер" в програмі "Подробиці".

Дякую журналістам Інтеру за те, що відгукнулися.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Липня, 2016 20:51 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 802
Репутація: 35
Рыбоохотник сюжету на телеканалі "Інтер" в програмі "Подробиці" не було!

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: