Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Листопада, 2017 15:43

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 26 Квітня, 2016 9:16 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3362
Репутація: 125
25.04.16р під час прогулянки річкою Тясмин в м.Сміла громадським інспектором Державної екологічної інспекції в Черкаській області, активістами ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини" та депутатом Смілянської міськради було виявлено 4-х осіб, які займалися незаконною рибною ловлею - ловили на заборонені знаряддя лову, а саме "павуки" в кількості 2шт.
Одним з правопорушників виявися колишній ДАІшник Сокуренко Іван, який вже неодноразово був помічений в подібних ситуаціях.
Свідчення Сокуренко дає плутані і різні: то він павука знайшов і вирішив забрати додому, то він йшов і просто вирішив посидіти біля браконьєрів, подивитися що і як вони ловлять.
Крім того, він зізнався, що має вдома заборонене знаряддя лову, яке, до речі, відповідно ст.52-1 Закону України "Про тваринний світ" (поправка від 12.05.2011р ) http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3325-17 заборонено навіть для зберігання в Україні. На місце події була викликана поліція, яка вилучила одного "павука". "Павук" Сокуренка Івана він встиг за допомогою двох інших осіб заховати. Сподіваюся, поліція найближчим часом вилучить і його. Ганьба колишнім працівникам міліції!!!

по виявленню фактів браконьєрства на Смілянщині телефонуйте - 093 3826083, Ілля або 102.

П.С. Куди дивиться і що взагалі робить створений виконкомом Смілянської міської ради штаб по боротьбі з браконьєрством під час нересту????? Де їхні затримані правопорушники-браконьєри? Чи знову не можуть вловити, а лише начебто збирають сітки?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Квітня, 2016 21:02 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

27 квітня 2016р під час рейду на р.Тясмин в м.Сміла громадським інспектором Державної екологічної інспекції в Черкаській області, громадськими активістами ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини" та депутатом Смілянської міської ради був затриманий браконьєр гр.Цибенко Євген Олександрович, який здійснював незаконний вилов риби з гумового човна в нерест за допомогою двох сіток та встиг виловити 9 лящів та 18 карасів. На місце події була викликана слідчо-оперативна група Смілянського відділу поліції, яка склала протокол на правопорушника. Правопорушника буде притягнуто до відповідальності за ст.249 КК України.

Приєднання файлів:
IMG_20160427_164645.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160427_170706.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160427_170725.jpg

Живу рибу випустили

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Травня, 2016 20:08 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Черговий браконьєр м.Сміли, який поки що безкарно ловить на р.Тясмин та Сріблянка сітками, навіть в нерест серед біла дня. Фото зроблено днями анонімним активістом.
Сміла, знай своїх героїв в обличчя!
Приєднання файлів:
13162449_1695934564000012_750381949_n.jpg

Приєднання файлів:
13181179_1695934567333345_143848857_n.jpg

Приєднання файлів:
13220104_1695934570666678_243478872_n (1).jpg

При виявленні подібних фактів прошу невідкладно телефонувати 0933826083, Ілля.
Будемо відловлювати цих "голодаючих" дядьків.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Травня, 2016 21:32 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Гєна (з фото постом вище) сьогодні затриманий...

14 травня 2016р на р.Сріблянка в м.Сміла громадським інспектором Державної екологічної інспекції в Черкаській області, смілянським депутатом та громадським активістом ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини" нарешті було затримано браконьєра Шавловського Генадія Степановича, більш відомого як "Гена-індієць". Дана особа роками ловить рибу сітками, промишляє навіть в нерест. Але дуже конспіровано: заходить на човні в одному місці, рибу скидає десь в кущах в іншому місці, випливає на берег зазвичай без сіток і без риби. Цього разу таки вдалося відслідкувати місце з його велотранспортом в очеретах, та з запасною сіткою в пакеті. Потім дочекалися Гену і таки "взяли" його з однією мокрою сіткою, але вже без риби. Також відомо, що він займається своїм браконьєрським промислом разом зі своєю дружиною, яка ходить берегом і слідкує, щоб "все було чисто", як то кажуть. Але на всякого вовка є мисливець. Якщо Гена не зупиниться - прийде час, вловимо його і з рибою в сітках...
До речі, в передостанні 3 дні небайдужі люди його фотографували з сітками на воді, як він виплутував з них рибу. Так що докази є.
На місце події викликаний наряд поліції, складений протокол, сітки вилучені.
Така ж доля чекає на всіх інших поки що невловлених нами смілянських браків.
Коли бачите їх - телефонуйте: 0933826083, Ілля.
ВИНАГОРОДА ГАРАНТОВАНА!!!

Додано через 11 годин 12 хвилин 48 секунд:
Рыбоохотник написав:
На р.Тясмин в м.Сміла днями наприкінці жовтня 2015 року громадськими активістами був затриманий павучник, що займався незаконним виловом риби, зі слів правоворушника він є орендарем ставку за Холодним, Голобородий. Після проведення профілактичної бесіди та оскільки порушник обіцяв, що більше не буде займатись незаконним промислом на Тясмині, а також за відсутністю улову, його було відпущено.

Спростування: Дана особа не є ніяким Голобородим, він умисно назвався іншою людиною, тому наступного разу, як його вловимо - обов'язково будемо викликати поліцію для встановлення особи, та й щоб не повадно було дідуганові наклепи на інших робити...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Травня, 2016 11:01 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 701
Репутація: 31
Красавчики!! Работа работается)))

Носителем суверенитета и единственным источником власти в Украине является народ. Народ осуществляет власть непосредственно и через органы государственной власти и органы местного самоуправления.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Травня, 2016 21:33 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

16 травня 2016р надвечір під час прогулянки в с.Яблунівка Смілянського району поблизу р.Тясмин було виявлено двох невідомих осіб, які перебирали сітку - заборонене знаряддя лову. Оскільки риби в них виявлено не було і порушники визнали, що сітка не їхня, то сітку вилучено і пошматовано, лихо-рибалкам зроблене попередження.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 17 Травня, 2016 16:33 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 746
Репутація: 76
Молодцы!!!:good: :good: :good: :good: :good:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Травня, 2016 8:15 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

24 травня 2016 року вдень в м.Сміла на р.Тясмин в районі "Нижнього парку" за сигналом небайдужого рибалки-любителя був виявлений правопорушник, що займався ловом риби незаконними знаряддями лову, а саме "павуком". Правопорушником виявився громадянин Петренко Володимир Федорович, який вже попадався на незаконному вилові риби в минулому році та цього року. Мало того, минулого року він вирішив підставити іншу особу і назвався її ім'ям. На місце події викликана поліція, складено протокол, павук вилучено поліцією.
Ніяк не можу зрозуміти: навіщо купляти сітки по 300грн, щоб потім, ризикуючи, ловити дрібненьку рибку, яку спокійно можна наловити і вудкою, нікого не боючись і при тому отримуючи задоволення від лову???? Чи браконьєр - це діагноз?
По виявленим фактам браконьєрства телефонуйте: (093)3826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Травня, 2016 8:23 
Офлайн
Активіст
Активіст

Повідомлення: 1297
Репутація: 32
илья єто диагноз

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Травня, 2016 20:26 
Офлайн
Постійний житель
Постійний житель

Повідомлення: 116
Репутація: 6
Жесть, шо за люди :unknown:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Травня, 2016 10:09 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

29 травня 2016 року під час рейду громадських активістів ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини" та громадського інспектора Державної екологічної інспекції в Черкаській області в м.Сміла на р.Тясмин в районі Загреблі було виявлено двох порушників Правил рибальства, що незаконно виловлювали рибу за допомогою 3-х сіток. Правопорушники помітили мене і встигли скинути сітки з рибою в очереті, це моє недопрацювання, але я його виправлю. Прошу, хто впізнає - повідомити ПІБ особи, яку чітко видно на відео для подальшої роз'яснювальної роботи з браконьєрами. Сітки вилучено, рейди продовжуються.
Далі буде...

П.С. Оголошуємо винагороду від 300 до 1000грн за інформацію, яка допоможе затримати браконьєрів на Смілянщині.
Як це працює: рибалите ви собі вдень чи вночі, наприклад, на Тясмині і бачите, як невідомі особи ставлять/знімають сітки або ловлять на електровудку, телефонуєте: 0933826083 і повідомляєте про злочин.
Ми виїзджаємо і затримуємо браконьєрів, ви гарантовано отримуєте від 300 до 1000грн премії (в залежності від серйозності правопорушників і їх знарядь лову).
Анонімність ГАРАНТОВАНА!
Давайте разом очистимо наші з вами водойми від нечисті!
0933826083, З повагою, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Травня, 2016 14:13 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2957
Репутація: 110
Оооохх яка "риба" клюнула, подумати навіть неміг.. :(
Ілля в ПП.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 29 Травня, 2016 19:01 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Підтвердили: на відео від 29 травня 2016р один з браконьєрів є громадянином Грущенко Романом 1987 р.н., м.Сміла.
Приєднання файлів:
ZagreblyanskiBrakonyeri29travnya2016-2.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Травня, 2016 12:45 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сьогодні заніс заяву до поліції наступного змісту:
Приєднання файлів:
Resize of pravopor.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Липня, 2016 23:52 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

НАХАБНЕ БРАКОНЬЄРСТВО РЯТУВАЛЬНИКІВ В СМІЛІ ПІД ПРИКРИТТЯМ!
Приєднання файлів:
165.jpg

Почалося все з того, що від смілянських рибалок нам оє ім'я, як голови організації, надходили скарги, що рятувальники Смілянської пошуково-рятувальної станції займаються браконьєрством, ставлять сітки та кришують цілі банди браконьєрів.
Тому сьогодні в м.Сміла громадськими активістами ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини", Правим Сектором Черкащини на чолі з Євгеном Саражою, смілянським міським депутатом Перемей В'ячеславом при візуальному огляді даної рятувальної станції було виявлено спочатку 165 (!!!!) сіток загальною довжиною близько 10 кілометрів, з них близько 80 дороговартісних (по 1000-1500грн кожна), які "чомусь" знаходилися по всіх закутках рятувальної станції, потім через півдня очікування, в їхньому гаражі, який вони відмовлялися відкривати, аж після звернення до губернатора області Ткаченко Юрія та направлення ним з області на місце події двох чиновників облради та вскриття гаражу, там виявилось ше 46 дороговартісних (кожна близько 1000-2000 грн) сіток близько 3,5 км, які були ще мокрі, тобто минулої ночі ними вівся браконьєрський лов риби на р.Тясмин в м.Сміла, сітки вже були перебрані, без водоростей, готові до наступної ночі варварського знищення риби.
Начальник Смілянської пошуково-рятувальної станції Терновцев Віктор Володимирович (на фото/відео в трусах) пояснив, що всі ці сітки він буцімто забрав у браконьєрів і збирався їх знищити))))))) Хоча ЖОДНОГО протоколу вилучення безхозних сіток він надати не може, як не може надати актів зберігання, навіть зізнається, що знімав їх сам, БЕЗ присутності інспекторів Черкасирибоохорони чи Державної екологічної інспекції, як того вимагає закон.
До речі, навіть зберігання сіток в Україні заборонено -
"Стаття 52-1. Заборонені знаряддя добування об'єктів
тваринного світу
Для добування об'єктів тваринного світу забороняються
виготовлення, збут, застосування, зберігання отруйних принад,
колючих, давлячих та капканоподібних знарядь лову,
електроловильних систем (електровудок), вибухових речовин,
пташиного клею та монониткових (волосінних) сіток (крім тих, що
призначені для промислового лову), а також інших засобів,
заборонених законом.
http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3325-17

Та й дуже дивно: яким це чином і з якого переляку рятувальники порушують свої посадові інструкції, кидають свій ЦІЛОДОБОВИЙ пост і виїзджають по начебто чиїсь там сітки - а в цей час центральний пляж та й взагалі річка Тясмин в Смілі лишається БЕЗ РЯТУВАЛЬНИКІВ! Які, доречі, отримують зарплатню за виконання своїх службових обов'язків. А якщо в цей час людина буде тонути на пляжу, а рятувальники ставлять чи знімають сітки???
Всі сітки вилучені нарядом поліції, що прибув на місце події за нашим викликом.

Величезна подяка хлопцям з Правого Сектору, що стоять за правду, незважаючи ні на що. Разом переможемо.

Ми, як громадськість, ВИМАГАЄМО звільнення цього нахабного начальника рятувальників Терновцева В.В. та притягнення його до відповідальності згідно чинного законодавства.

Приєднання файлів:
165-2.jpg

Приєднання файлів:
165-3.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20160707_124449.jpg

а це вже інші 46 сіток + 3 рамки зі вскритого гаражу
Приєднання файлів:
165-4.jpg

Приєднання файлів:
165-5.jpg

Приєднання файлів:
165-8.jpg

відео буде трохи пізніше

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 7:30 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 369
Репутація: 31
А ми то думаєм, чому в такому великому водосховищі немає риби! Його самого замотати в таку сітку й нехай ловить рибу!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 8:57 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2957
Репутація: 110
Rom написав:
в такому великому водосховищі немає риби!

Це далеко не так, все там є. Звісно, не будь борщів битяків і оцих віть, то був би взагалі акваріум.
Доречі, Ілля сітки знищувати будуть? Дуже б хотілось побачити відос, як оте мохнотиння горить янтарним полум"ям))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 9:07 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сашо, так, сітки МАЮТЬ знищити. Будемо максимально це контролювати. Наразі сітки в поліції на відповідальному збереженні до рішення суду по суті.
Сіток там на десятки тисяч грн, скоріш за все, тисяч на 100... Уявляєш, які в них там оберти?
Дуже сподіваюся, що провладні державні органи цього разу припинять нарешті кришувати цих злочинців.
Саме тому прошу максимально всім донести даний ганебний випадок, який викриває багаторічну схему браконьєрства на Тясмині в Смілі. Ось для чого і накази по забороні на нерест в Смілі умисно незаконно продовжували: щоб цей вітя мав довший час на офіційне прикриття.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 9:17 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 318
Репутація: 43
Рыбоохотник Мабуть після цього рейду, чисто "випадково" на ринку зменшиться кількість риби)))
По красаві їх взяли!! Молодці!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2016 9:31 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Ось відео, ВЕЛИЧЕЗНЕ ДЯКУЮ за професійний монтаж Максиму Музиці з Черкас!!! :beer:

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 179 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 6 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: