Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 19 Жовтня, 2018 7:58

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 153 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 12 Травня, 2014 17:44 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3374
Репутація: 126
Сюжет сегодня на Интере, много вырезали моих слов (текста), но и так спасибо за такое разглашение наказания за электроудочки:
http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2014/ ... 75566.html

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Травня, 2014 18:59 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Читаем продолжение эпопеи про браков и их "крышу" здесь: viewtopic.php?f=157&t=55995&p=1373717#p1373717

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Липня, 2014 8:24 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сегодня утром силами активистов нашей Организации совместно с Государственной экологической инспекцией в Черкасской области задержали очередных браконъеров с сетями и рыбой: снимали сети уже по видному левее от бывшего УООРа на меляке ближе к загреблянскому берегу, в районе, который, кстати, отлично просматривается с базы спасателей.
При задержании браки нам сообщили на камеру, что им разрешил поставить сети Терновцев Виктор (нач.спасателей), даже звонили ему, чтобы подтвердил, но он оказался вне зоны. Видео выложу позже.
Ущерба природе около 5000-6000 грн. Очень жаль было пойманных сетями 15 коропчиков грамм по 200 - не жалеют, блин, ничего! :(
Продолжаем борьбу с браконъерством и его покрывателями...
Приєднання файлів:
IMG_20140706_052224.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Липня, 2014 16:14 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1820
Репутація: 317
Просто ради интереса: видеозапись будет иметь юридическую силу при доказательстве вины всех участников? :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Липня, 2014 16:34 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Будет, почему нет?
Рейд был запланированный, сьемка велась законно. Что ещё?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Липня, 2014 12:33 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Як і обіцяв, викладую відео.

Під час рейду активістів ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини" та державного інспектора екології в Черкаській області на р.Тясмин в м.Сміла 6.07.2014 р було виявлено двох бракон'єрів, що ловили рибу з човна за допомогою сіток. В ході розмови вони розповіли хто дає їм нелегальне "добро" на бракон'єрський лов - начальник Смілянської рятувально-пошукової станції Терновцев Віктор Володимирович -

Додано через 4 хвилини:
Під час рейду було затримано бракон'єрів, Олександр, власник човна, з якого вівся бракон'єрський промисел, дає поради своїм знайомим не казати нічого.

Додано через 3 години 4 хвилини 49 секунд:
Ще трохи неприємного:
Під час рейду після затримання бракон'єрів міліція чомусь дозволила власнику човна Олександру забрати з засобу вчинення злочина (човна) весла.... %)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Липня, 2014 22:26 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 201
Репутація: 25
А конфискованные орудия лова и вспомогательные средства менты через пару дней без суда и следствия отдадут бракам обратно. Им же семьи нужно кормить. А вы закупайте малька! Зарыблевайте, будет бракам че ловить и мусорне может че обломится.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Липня, 2014 14:37 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 7
Репутація: 0
Что это за очередная кукла???прям как с электронкой видео было!это тоже твои друзья были?как могли Вите звонить если он вообще не в Украине был?а прилетел в Киев в раене часа дня рейсом 4412(знакомые встречали его с самолета).бред полный!ты собрал возле себя один сброд!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Липня, 2014 14:50 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

vasiliy, какая кукла? Выражайся яснее.
А то, что Витя заграницей был - извини, я не знал. Да там в видео все видно - набирали, но был вне зоны.
А по поводу сброда, ты тоже ошибаешься. Сброд - это те, кто крышует браков и сами браки. Среди них у меня нет друзей.
А люди, защищающие природу - это ЛЮДИ! И это да, мои друзья.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Липня, 2014 21:36 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
слышь Василий, какие проблемы? Люди выложили, что сняли.Лично знаю людей которые ходят в рейды. И в подлинности снятого даже не сомневаюсь. Давайте вещи называть своими именами. Терновцев крышует и взимает мзду с браков и это уже доказано.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Липня, 2014 22:39 
Офлайн
Місцевий
Місцевий

Повідомлення: 171
Репутація: 4
Рыбоохотник написав:
А то, что Витя заграницей был - извини, я не знал. Да там в видео все видно - набирали, но был вне зоны.
А по поводу сброда, ты тоже ошибаешься. Сброд - это те, кто крышует браков и сами браки. Среди них у меня нет друзей.

Додано через 1 хвилину 33 секунди:
Рыбоохотник написав:

спасибо тебе и твоим друзьям !!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Липня, 2014 23:15 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 750
Репутація: 76
vasiliy написав:
Что это за очередная кукла???прям как с электронкой видео было!это тоже твои друзья были?как могли Вите звонить если он вообще не в Украине был?а прилетел в Киев в раене часа дня рейсом 4412(знакомые встречали его с самолета).бред полный!ты собрал возле себя один сброд!
Странно!!! Разгар пляжного сезона,а главнокомандующий купательно-спасательной станции,с рейса 4412 встречается! Ну да ладно. Есть возможность полетать ,пускай летает. Вы Уважаемый прежде чем называть людей сбродом,сами станте человеком.Либо идите в рейд с этим же сбродом,и пишите потом о куклах,пупсиках,мартышках....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Липня, 2014 21:04 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 3023
Репутація: 110
vasiliy написав:
Василий, а вы кем будете? :) Поскольку у нас диалог в лицах, может назоветесь? Что б знать, кому обязаны.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 10 Липня, 2014 21:58 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 201
Репутація: 25
vasiliy написав:

ВІТЯ!!! Це ти??!! Що ти проти мине "сброда" маєш? А для тебе всі хто не кришує браків, та зариблює річку - сброд. А ти мабуть еліта тільки трошки погано освідченна. Де логіка? Як людина не в Україні, то її і зателефонувати не можна, чи грошей з кришування на роумінг не вистачає. Ти з якого часу? Сам скільки для річки зробив, чи ти просто так - "пагаварить". Майстер слова - чи как-лі? :-D

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 11 Липня, 2014 10:30 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

На офіційному сайті Державної екологічної інспекції України:
dei.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1888:zatrimano-brakoneriv-na-richtsi-tyasmin&catid=7&Itemid=261

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Серпня, 2014 17:20 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

По браконьєрам від 06.07.14 р в міліції навіть не порушили кримінальної справи й хотіли тишком-нишком спустити все на гальмах...
Але після моєї заяви до Смілянської міжрайонної прокуратури кримінальне провадження №42013250230000013 було відкрито 23.07.14р. Але й по сей день органи МВС й досі не встановили особу другого правопорушника %)
Сподіваюся, що чергова скарга на роботу міліції якось прискорить цей процес.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 26 Серпня, 2014 15:52 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Сьогодні заніс таку скаргу-заяву в міліцію та прокуратуру:
Приєднання файлів:
Rotation of IMG_20140826_151754.jpg

І більш читабельно сам текст:
Прошу вас розібратись й притягнути до відповідальності по факту халатного ставлення до своїх службових обов’язків окремими вашими підлеглими, які з моменту затримання браконьєрів в м.Сміла на р.Тясмин 06.07.14 року й по сей день так і не встановили другу особу правопорушника в кримінальному провадженні №42013250230000013 (в провадженні є в наявності диск з відеозаписом, на якому чітко видно обох правопорушників).
Більше того, до 23.07.14 р. навіть не відкрили кримінального провадження по факту скоєного правопорушення доки я не подав відповідну заяву до Смілянської міжрайонної прокуратури.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 09 Вересня, 2014 9:32 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Друзі, є інформація по електровудочникам, що вибивають рибу в нас на Тясмині. Потрібні добровольці для нічних й днівних рейдів, щоб піймати й покарати цю сволоту.
Якщо ми зараз не захистимо свою річку, то через рік-два вже може бути запізно...
Дзвоніть й записуйтесь в рейди: 093 3826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Вересня, 2014 18:52 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Дізнався на днях, що браконьєр Смовж відбувся легким штрафом в 400 грн, та що саме цікаве - по ньому вже відбувся суд, хоча кримінальне провадження по ньому було ще відкрите й велося досудове слідство...
Тому сьогодні заніс таку заяву:
Приєднання файлів:
Resize of IMG_0005.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Жовтня, 2014 11:23 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Нагадую всім, що за інформацію, яка допоможе спіймати електровудочників, обіцяю грошову премію. Анонимність гарантується.
Частенько вони виходять в районах пивзаводу, русла навпроти старого УООРа, автопарку, в Гречківці та Яблунівці.
Дзвоніть цілодобово: (093) 3826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 153 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: