Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Листопада, 2017 15:38

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 153 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 03 Червня, 2015 18:22 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3362
Репутація: 125
Дякуючи Богу і непідкупним черкаським суддям апеляційного суду під головуванням судді Охріменко маленька справедливість сьогодні перемогла.
Сьогодні відбувся апеляційний суд в м.Черкаси за моєю скаргою на рішення судді Смілянського міськрайсуду відмовити мені в поновленні кримінального провадження щодо начальника Смілянської пошуково-рятувальної станції Терновцова В.В. В суді був присутній прокурор, Терновцов з адвокатом, я, слідча Осадча не з'явилася.
Ще до перегляду відео події розбійного нападу Терновцова у суддів було чимало питань до правопорушника: чому він відбирав мої особисті речі, чому взагалі до мене підплив та з якого дива вирішив, що він рибінспектор-гопстопщік. Але після перегляду відео один з судей сказав: "Таким, як ви, не місце серед рятувальників", інші його підтримали схожими фразами.
Я пояснив з фактами та аргументами, що дії рятувальника необхідно кваліфікувати за іншими кримінальними статтями - розбійний напад та грабіж. Судді начебто погодились. Їм було дивно чому в Смілі і досі не побачили грабіжу в діях правопорушника.
Нічого на захист своїх злочинних дій Терновцов так і не зміг сказати, тому судді направились для прийняття ухвали.
Через хвилин 10 вони знову з'явилися і винесли ухвалу:
1) задовольнити мою апеляційну скаргу та скасувати ухвалу судді Смілянського міськрайсуду щодо незадоволення моєї скарги;
2) скасувати постанову слідчої Осадчої про закриття кримінального провадження щодо Терновцова В.В.;
3) надіслати від суду листа керівнику Терновцова Циганкову щодо невідповідності займаної посади.
Повна ухвала буде оголошена в п'ятницю. Як тільки я її отримаю - опублікую.
Це нова наша маленька перемога, перемога справедливого суду над корумпованими слідчими, прокурорами, суддями...
Далі буде.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Червня, 2015 17:02 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Рыбоохотник написав:
Сьогодні подав заяву до суду, де прошу визнати незаконним рішення смілянського виконкому щодо продовження нересту на р.Тясмин (оскільки фактично так і є).....

Отримав відповідь з суду, кому цікавий розгляд даної справи - запрошую вас, можете приходити до зали суду 24 червня на 14:00 на засідання
Приєднання файлів:
Resize of zapr.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Червня, 2015 12:03 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вчора від хлопців, що ходять на байдарках Тясмином, був прийнятий сигнал про установку невідомим чоловіком сіток прямо поблизу їхнього еллінгу. Зауваження, що тут займаються діти й вони можуть потрапити в сітку й заплутатись в ній, браконьєром були проігноровані.
Наша команда в складі Антона, Слави і мене прибула на місце, нажаль порушника не виявлено, але знайдено та знищено 2 сітки.
Приєднання файлів:
IMG_20150618_181117.jpg

Дякую всім небайдужим до природи й дітей людям!
В разі виявлення фактів браконьєрства, телефонуйте: 0933826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Червня, 2015 22:27 
Офлайн
Arte Piscandi

Повідомлення: 2957
Репутація: 110
Рыбоохотник написав:
Зауваження, що тут займаються діти й вони можуть потрапити в сітку й заплутатись в ній, браконьєром були проігноровані.

:( Далеко ходить не треба. Можливо хто пам"ятає в 99-му чи 2000-му році, син інструктора еллінгу від стадіону Юність перевернувся з каное і потрапив у сітку - не врятували.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Червня, 2015 0:45 
Офлайн
Експерт
Експерт

Повідомлення: 583
Репутація: 47
Мною теж була зачеплена сітка трохи ліворуч того мєста на фото,кидав спін-а тут такий сюрприз!
Тільки частково витянув її до берега,бо зачепилась за шось

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Червня, 2015 18:59 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 2
Репутація: 0
Эх жалко что вы в субботу телефон не взяли.Я рыбачил в тех местах зацепил сетку дотянул до берега, но оборвал кормуху

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Червня, 2015 15:47 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вчора відбулося судове засідання по незаконному рішенню про продовження нерестової заборони. Присутній уповноважений від смілянської міської влади Філатов С.М. подав клопотання про необхідність ознайомлення зі статутом нашої організації. Тому судове засідання перенесено на 14 липня 11:00. Тягнуть час.
Сьогодні заніс до суду засвідчену нотаріусом копію статуту. Чекаємо 14 липня...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 14 Липня, 2015 13:26 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Щойно повернувся з судового засідання. Юрист міськвиконкому та представник виконкому Смілянської міської ради Філатов С.М. продовжує ліпити з себе нічого нерозуміючого простака, мовляв, що слова "у період нересту з 1.04.15 по 10.06.15" зовсім не означають, що нерест, як мінімум, до 10.06.15 і таке подібне... %)
Крім того, висловлюється, що всякі різні громадські організації стали поперек горла владі, навіщо тільки ці організації наплодили!
Отакі в нас представники сьогоденної влади, отака наша влада! :bad:
Але це вже добре - влада відчуває свою смертність, проте поки що відчуває досить мутно. Треба працювати над розкриттям владних оченяток і до появи в них гострого відчуття неминучої відповідальності за ВСІ свої дії.
Засідання суду знову перенесли на 6 серпня, 15:00.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 19 Липня, 2015 17:46 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

19 липня 2015 під час рейду громадських активистів та ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини" на р.Тясмин в м.Сміла, поблизу центрального пляжу (зліва від нього, там, де хати стоять прямо під річкою) вночі було виявлено бандитське угруповування з, як мінімум, двох браконьєрів, які були озброєні битою, один з них був в балаклаві. Цього разу, правопорушникам вдалося накивати п'ятами, але це ще не кінець...
Також вже під ранок було виявлено та вилучено близько 8-9 рибальських сіток (безхоз), сітки вилучені протоколом, трохи пошкоджені та будуть передані в Державну екологічну інспекцію в Черкаській області.

БАЧИШ БРАКОНЬЄРІВ ЧИ ЗНАЄШ ДЕ ВОНИ РИБАЛЯТЬ? ТЕЛЕФОНУЙ: 0933826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Липня, 2015 13:51 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Вийшла по нашомому останньому відео новина в репортажі СмілаТВ від 20 липня, але чомусь там сказали брєдовєйшу й брехливу фразу - буцімто ми, проводячи свої рейди, допомагаємо смілянським рятувальникам. %)
Хочу заявити, що до рятувальників ми ЖОДНОГО ВІДНОШЕННЯ НЕ МАЄМО!
Більше того, смілянські рятувальники під керуванням Терновцева В.В. роками кришували смілянських браконьєрів й самі ставили сітки кілометрами на Тясмині. То ж, вони нам швидше вороги, ніж друзі чи колеги.
Хтось в нашому місті вперто продовжує кришувати смілянських рятувальників-бєзпрєдєльщіков й підключає до цього всі можливі методи...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Липня, 2015 21:02 
Офлайн
Маніяк
Маніяк

Повідомлення: 1742
Репутація: 109
Возможно СмелаТВ - "в теме" )

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Липня, 2015 1:06 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 8479
Репутація: 175
я думаю шо они ваще нехарят в это и им тупо пофиг. шо им дали то они и рассказали.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 31 Липня, 2015 15:51 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

На днях отримав ухвалу Черкаського апеляційного суду по оскарженню справи Терновцева В.В., як і обіцяв, викладаю її для ознайомлення:
Приєднання файлів:
Rotation of IMG_20150731_152745.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20150731_152814.jpg

Приєднання файлів:
IMG_20150731_152844.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Серпня, 2015 18:59 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Рыбоохотник написав:
Засідання суду знову перенесли на 6 серпня, 15:00.

Сьогодні було чергове засідання суду по скасуванню незаконного рішення Смілянського виконкому про продовження нересту на Тясмині, представник влади Філатов С.М. не з'явився і подав клопотання перенести засідання. В якості поважної причини надав копію рішення підписану Березанем Я.Г. про його обов'язкову присутність в Черкасах сьогодні на іншому суді. Все наче добре, якби не одне "але": Філатов знав про дане засідання в Черкасах ще на минулому засіданні суду в Смілі (оскільки рішення Березаня датоване кінцем червня) і був згодний на 6 серпня прийти до Смілянського суду, отже, виходить, просто тягнуть справу - це так у дусі нашої теперішньої влади!...
Суддя Манько М.В. задовольнив клопотання, не дивлячись на моє заперечення, і переніс засідання на 23 вересня 2015 року, 14:00....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 15 Серпня, 2015 17:04 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Повідомлення: 367
13.08.2015 по дзвінку рибаків був зроблений виїзд до річки громадськи інспектором Черкаси рибохорона. Як пояснили рибаки два молодика вже близько 2 год сіткою ловлять ракі , а їм попутали всі спінінги.Спіймавши їх вони повністю визнали свою провину, а ловіння сіткою раків прокоментували що просто не знайомі з правилами ловіння, порядок був ім роз яснений знаряддя зламали в моїй присутності. Раків в них не виявилось або викинули в річку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 23 Серпня, 2015 4:06 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Сьогодні по дзвінку свідомого громадянина здійснено ви'їзд до річки(за інформацією 3 особи встановлювали сітку) підозрюваних було виявлено на березі, під час розмови свої незаконні діяння визнали і вмоїй присутності сітку зняли та знищили, все що віднеї залишилося було підібрано і знищено.(сітка була без риби)під час огляду водойма була знайдена та знищина так звана (доріжка) безхоз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 25 Серпня, 2015 21:59 
Офлайн
Ас клавіатури
Ас клавіатури

Сьогодніі рибаки повідомили що в магазині (Рибалка та охота) здійснюється правопорушення статті 85-1 Кодексу України про адмінпорушення передбачений штраф від 153 до 357 гривень за виготовлення, збут заборонених знарядь добування об’єктів тваринного світу, а також за збут незаконно добутої продукції. Окрім штрафу передбачається ще й конфіскація знарядь, матеріалів та засобів для їх виготовлення. Ми оперативно провели так звану (контроль закупку) і вуаля сітка внас) Підійшовши до продавця той зізнався що продав сітку, після роз яснювання закону і розмови з власником магазину( той вів себе адекватно і погодився всі сітки знищити) 5 сіток було знищено в нашій присутності та викинуто на сміття тещо вівд них залишилося :)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 24 Вересня, 2015 12:10 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Рыбоохотник написав:
Суддя Манько М.В. задовольнив клопотання, не дивлячись на моє заперечення, і переніс засідання на 23 вересня 2015 року, 14:00....

Вчора було чергове засідання суду і вже традиційно (втретє!!!) місцева влада в особі Філатова С.М. навмисне затягує розгляд, цього разу Філатов знову не з'явився і суддя всупереч моїм запереченням задовольнив його клопотання про оголошення перерви суду і переніс засідання на 4.11.15 року, 9:00.
Правда, мені вдалося почути з вуст судді Манько М.В. обіцянку, що якщо наступного разу Філатов теж не з'явиться, то ухвала буде винесена без його участі. Також суддя погодився зі мною, що відповідач навмисне затягує розгляд справи.
Запрошую всіх небайдужих до встановлення законності в нашому місті на наступне засідання.

Додано через 4 хвилини 10 секунд:
Ще не зрозуміла практика наших суддів вести судові засідання без мантії і без нагрудного знаку не в залі судових засідань - це грубе порушення закону. Та наступного разу суддя пообіцяв виправитись...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 27 Вересня, 2015 18:26 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

26 вересня 2015 року за сигналом небайдужих рибалок-любителів виїхали на Тясмин в м.Сміла та зняли 2 сітки і одну доріжку - браконьєрські знаряддя лову. На березі їх трішечки порізали.
Ми проти сіток, електроструму, ультразвуку та "утюгів"!
Разом викорінимо сіткарство з наших водойм!!!
З повагою, голова ГО "Об'єднання підводних мисливців та рибалок Черкащини", Слободяник Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 06 Листопада, 2015 11:04 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Рыбоохотник написав:
Сьогодні подав заяву до суду, де прошу визнати незаконним рішення смілянського виконкому щодо продовження нересту на р.Тясмин (оскільки фактично так і є):
Приєднання файлів:
Rotation of IMG_20150602_152259.jpg

А Д М І Н І С Т Р А Т И В Н И Й П О З О В

19.05.2015 року відповідачем , прийнято рішення за №160 про заходи з охорони та відновлення рибних запасів у водоймах міста.
Відповідно до п.2 вказаного рішення відповідач вирішив провести у строк з 01.04.2015 року по 10.06.2015 року двомісячник охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту (далі –двомісячник).
Вважаю, що вказане рішення незаконне та підлягає скасуванню зі слідуючих підстав:
Відповідач необгрунтовано , при вирішенні питання про заходи з охорони та відновленя рибних запасів у водойомах міста посилається на п.п.7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україниі» від 21.05.1997 р.№ 280/97-ВР , який зокрема регламентує організацію благоустрою населених пунктів, залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення; здійснення контролю за станом благоустрою населених пунктів, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, а ніяк не охорону та відновлення рибних запасів у водойомах м. Сміли.
Більш того, п.п.7 п. «а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україниі» від 21.05.1997 р.№ 280/97-ВР не надає права органам місцевого самоврядування встановлювати, або змінювати нерестовий заборонний період.
Відповідач при постановці незаконного рішення ігнорував вимоги ст.10 ЗУ «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», де вказано, що посадові особи органів рибоохорони здійснюють державний контороль та управління в галузі охорони , використання і відтворення водних біоресурсів та мають повноваження визначати в установленому порядку строки заборони вилову водних біоресурсів.
Згідно з п. 5.3. Правил любительского і спортивного рибальства, затв. Наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 №19, органи рибоохорони, що здійснюють охорону, відтворення і державний контороль використання водних живих ресурсів мають право визначати термін заборони на лов (добування) водних живих ресурсів.
П. 4.14.3 Правил любительского і спортивного рибальства, затв. Наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.02.1999 №19 заброняється лов риби, добування водних тварин на період нересту риби в у всіх інших річках та їх кореневих водах - з 1 квітня по 20 травня.
«Правила промислового рибальства в рибогосподарських водних об'єктах України» від 18.03.1999 р. №33, зокрема п.11.2.1 вказує на те, що термін заборони вилову водних біоресурсів в річках, до яких відносяться річки Тясмін та Сріблянка триває з 1 квітня по 21 травня.
Згідно з наказом Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Черкаській обл. (Черкасирибоохорона) №15 від 16.03.2015 року «Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах Черкаської області у 2015 році встановлено термін заборони на лов (добування) риби у весняно-літній період природного відтворення (нересту) в 2015 році на водоймах в межах Черкаської області в корінних водах, до яких, згідно з вищевказаними документами відносяться р. Тясмин та Сріблянка - з 01 квітня по 21 травня. Відповідно до викладеного, вважаю, що інтереси громадян Смілянського району незаконним рішенням відповідача-виконкому Смілянської міської ради №160 від 19.05.15 про двомісчник охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту порушені, що спонукало звернутися до суду з настоящим позовом.
У відповідності до ст. 21 ЦК України суд визнає незаконним та скасовує правовий акт індивідуальної дії, виданий органом державної влади, органом влади Автономної Республіки Крим, або органом місцевого самоврядування, якщо він суперечить актам цивільного законодавства і порушує цивільні права та інтереси. Тому, згідно п.10 ч.2 ст. 16 ЦК України, кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого немайнового або майнового права та інтересу, шляхом визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб, якщо він суперечить актам цивільного законодавства і порушує цивільні права та інтереси.
Крім того, в ч.2 ст. 77 Закону України «Про місцеве самоврядування» передбачено, що спори про поновлення порушених прав юридичних та фізичних осіб, що виникають в результаті рішень, дій чи бездіяльності органів або посадових осіб місцевого самоврядування вирішуються в судовому порядку. Таким чином, в п. 1 ч.1 ст. 17 КАС України передбачено, що компетенція адміністративних судів поширюється на спори фізичних чи юридичних осіб із суб’єктом владних повноважень щодо оскарження його рішень (нормативно-правових актів чи правових актів індивідуальної дії) дій чи бездіяльності.
З положень вказаних вище статей Законів випливає право позивача пред’явити в адміністративному позові вимогу про скасування або визнання нечинним рішення відповідача – суб’єкта владних повноважень повністю або окремих його положень.
Тому на підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 2, 3, 17, 79, 104, 105, 106 КАС України, -

П Р О Ш У :

1. Визнати незаконним та скасувати рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради ,Черкаської області, від 19 травня 2015 року за № 160 яким визнано провести у строк з 01.04.2015 року по 10.06.2015 року двомісячник охорони риби, інших водних біоресурсів у період нересту.
2. Витребувати від виконавчого комітету Смілянської міської ради ,Черкаської області, на підставі ч.2 ст. 79 КАС України, належним чином засвідчену копію: рішення №160 від 19 травня 2015.

ДОДАТКИ : Копія адміністративного позову для відповідача та третьої особи. Квитанція про сплату судового збору
Фотокопія відповіді Черкасирибоохорони №1228/03 від 04.07.2013 р.
К/копія наказу Черкасирибоохорони №15 від 16.03.2015 р. Фотокопія листа Черкасирибоохорони прокурору Черкаської області від 24.02.2014 №455\06

4.11.15 року відбулося засідання суду, на якому представник Смілянської влади Філатов С.М. договорився до того, що сказав буцімто щорічні накази Черкасирибоохорони про заборону на нерест не є законними... плюс ще багато наговорив дурниць аби хоч якось виправдати незаконне рішення виконавчого комітету Смілянської міської ради від 19 травня 2015 року за № 160...
Але суддя виніс постанову на нашу користь, де ухвалив адміністративний позов задовольнити повністю!!! :Yahoo!:
Вітаю, друзі, з перемогою здорового глузду над корумпованою бюрократією!
Приєднання файлів:
Rotation of IMG_20151106_095940.jpg

Приєднання файлів:
Rotation of IMG_20151106_095952.jpg

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 153 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Fox22 і 8 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: