Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 24 Листопада, 2017 15:54

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Діяльність ОСББ
ПовідомленняДодано: 01 Лютого, 2017 21:15 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Повідомлення: 743
Репутація: 33
Знайома порадила попитати на базарі. Геніальна жінка! Дійсно, шевченківський базар знає все! Навіть те, що та сама порадниця як раз і проживає в … "Золотому руні". А казала, що в "Антеї" (хоча виявилося, що це одне і те ж). ))) Зустрінемося - посміємося разом.
Хоча те, що розповіли, було зовсім не смішнім, а навпаки, здалося маячнею, тому знову "пішла в люди". Під час розмов питань стало ще більше, отже просто розповім про події хронологічно. На́що? Щоб ви почитали, подумали і вразі чого не повторили наших помилок.

Дія перша.
ОСББ "Світанок" має великі борги, і з літа 2013 року його рахунок арештований виконавчою. Щоправда, наприкінці 2013 року його на декілька місяців відкривали, але потім арештували знову. До тепер мешканці будинку носять готівку в ОСББ, бо там пояснили це просто і логічно. Ліфт і світло у під’їзді потрібні всім? Зарплату слюсареві-сантехніку та двірнику платити потрібно? А чим платити, якщо гроші, заплачені на рахунок, автоматично зніме виконавча?
Як активно платять мешканці, яка загальна сума боргу, зростає вона чи зменшується, якими темпами, і коли відкриють рахунок - на ці питання вже декілька років чутно незмінне "скоро-скоро" або "ну не платять же люди". І склалася ситуація, коли на прохання ("протікає дах", "караул у підвалі", "в дощ вода тече через вікна під’їзду"), існує тільки відповідь "немає грошей". І кінця-краю цьому не видно.
Врешті решт, ситуація "дістала" групу активних співвласників, і у грудні 2016 вони пішли по квартирах. Розказували про технічний стан будинку, про зростаючі борги і збирали підписи про приєднання до асоціації, а також підписи про обрання правління (фактично воно не працювало кілька років). Зібрали, і з січня 2017 року "Світанок" увійшов до складу асоціації "Антей", про що жителів повідомили листівками в поштові скриньки з проханням отримати нові розрахункові книжки.

Дія друга.
Незабаром у поштових скриньках з’явилося друге повідомлення:
"Шановні мешканці!
ОСББ "Світанок" працює без змін. Переходу до будь-яких асоціацій не відбувається.
Розрахунки по субсидії та пільгам проводяться з ОСББ "Світанок".
Працівники, які працюють на будинку, оформлені в ОСББ "Світанок".
Оплата квартирної плати приймається в офісі ОСББ "Світанок", вул. Мазура, 5, під.4, з понеділка по п’ятницю, з 8.00 до 12.00 год."

Дія третя.
По квартирах пішла інша група активістів. Про технічний стан чи борги вони не розказували нічого, але агітували за вихід з "Антею". До мене теж приходили. Я спитала, на́що звідкись виходити, якщо "Світанок" сповістив, що приєднання не було. У відповідь почула: "Ми не хочемо йти до аферистки!" (це про управляючу "Антеєм"). Я не знаю особисто керівницю "Антею", але на власному досвіді не раз пересвідчувалася, що за роки роботи у будь-якого керівника знайдуться більш-менш ображені, які за слушної нагоди пригадають образи і з великим задоволенням розкажуть про них голосно. Ось тільки судити з чужих слів можна хіба що в перші хвилини, поки панують емоції, а розум спить. Часу на "подумати" чи "розібратися" не давали, не пояснювали, а вимагали, діяли "нахрапом", тому я не підписалася. Але, кажуть, що підписи зібрали. Спрацювало гасло про "аферистку"?

Дія четверта.
На під’їздах з’явилася об’ява про збори ОСББ "Світанок" і ОСББ "Золоте руно", з першим пунктом - переобрання правління. Що за "Золоте руно"? Яким боком воно до нас? От і почала шукати. Спершу пройшлася ближніми будинками, шукала об’яву про збори. Не знайшла. Могли, звичайно, і зірвати? На базарі підказали, що це один з будинків "Антею", який хоче відокремитися і працювати самостійно, але поки щось там не виходить.
І знову я "зависла".
Якщо на анонсованих зборах будемо переобирати правління асоціації "Антей", то чому запрошені тільки "Світанок" і "Золоте руно"? Де ще один будинок "Антею"? Адже він більший за наші обидва!
Якщо обиратимемо правління "Світанку", то до чого тут "Золоте руно"?

Дія п’ята.
У поштових скриньках нове звернення. Довге. Передаю зміст.
Людей обдурили, бо підписи ставилися у відомостях, де не було написане питання, за що голосуємо. В результаті, підписи "за вихід з асоціації" стали підписами "за переобрання правління і його голови" (раніше вибрали Позульську В., а тепер - Мірошніченко В.). Остання, нібито, поширює платки про Ткаченко Т.В. ("Антей"), хоча її роботу видно (чисто, ремонт у під’їздах, індивідуальне опалення, асфальт). А Мартинюк С.С. ("Світанок") власною бездіяльністю затягнув нас у судові перипетії і тепер просто боїться, щоб правда не вийшла на поверхню.

Дія шоста.
Знову гості на порозі. На цей раз не активісти - сусід. Попросив розписатися у "Реєстрі мешканців на збори". Це за законом так потрібно: письмово (або рекомендованим листом) попереджати співвласників про збори за 10 днів. Розписалася, бо наче нормальний мужчина. Але після всього, що дізналася, сумніваюся, чи не обдурили і його, і чи не використають ці підписи якось не так. В законах ми не дуже.

Дії сьомої поки що немає. Чекаю зборів.
Спробую запитати про борги. Скільки, коли розрахуємося. Не знаю, чи вийде, бо склалося враження, що до другої групи активістів входять люди, які самі в боргах по вуха. Я б запропонувала виступ кожного з бажаючих починати словами: "Я не маю заборгованості перед "Світанком" або "Я маю борг у сумі…" Ага, ідеалістка, розумію.
Ходять чутки, що замість Ткаченко Т.В. запропонують обрати саме Мартинюка С.С. Нічого не маю проти нього, як людини. Але виглядатиме таке обрання не дуже красиво: своє довів до ручки, а на чуже ласий. Та й борги… Кажуть, що борги окремих мешканців за тепло (ще ті, які до Енергоінвесту були) він визнав боргами ОСББ. Ой!..

Не знаю, як там у нас буде далі, але всім хочу порадити: прочитайте Закон 2866-III ("Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку") і 417-VIII ("Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку"). Там дізнаєтеся багато нового і цікавого про свої права. А головне - як повинно проводитися голосування серед співвласників, які не були і не голосували на загальних зборах (так зване, письмове опитування). Хто знає, чи й у ваші двері скоро не постукають "за підписом"? Не дайте себе одурити!

P.S. Про всяк випадок: заборгованості не маю, на посади не претендую (родичі також), до жодної з груп активістів не належу.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 02 Лютого, 2017 12:20 
Офлайн
Новачок
Новачок

Повідомлення: 10
Репутація: 1
Приєднання файлів:
img804.jpg
Вот так выполняет свою работу в качестве руководителя "Світанку" Мартынюк С.С.

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Лютого, 2017 18:47 
Офлайн
Гуру
Гуру

Повідомлення: 619
То дія сьома вже була?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Лютого, 2017 23:22 
Офлайн
Новачок
Новачок

Мартынюк С.С." наработал" долгов на сумму 69 773,34 (долг по "Смілакомунтеплоенерго") плюс долг по "Сміла Енергоінвест" 89 775,54 грн., ... структуру которых мы не знаем, плюс судебные издержки,сборы судебные, пеня...он нам отказываются предоставить финансовую отчётность уже 2 года...О долгах узнали тоже недавно и случайно...Это "высший пилотаж"...потому что ему удаётся каким то чудесным образом убедить людей что можно отлично "Світанку" "проводити самостійне господарювання" и опять же...под его чутким руководством... Адепты Степана Степановича готовы продвинуть его на более высокий пост...
Приєднання файлів:
img830.jpg
Приєднання файлів:
img804.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Лютого, 2017 0:21 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Була. І сьома, і восьма, і навіть дійшло до "бойових дій".
Чому дві? Бо побувала на двох зборах. Не написала одразу – спочатку дочекалася других зборів, а потім приходила до тями.

3 лютого відбулися інформаційні збори асоціації "Антей".
Там повідомили, що з січня 2017 року до АСББ "Антей" приєдналося ОСББ "Світанок", і що відомості про це вже внесені до Держреєстру.
На зборах "світанківці" задали багато питань, на які отримали відповіді, зрозумілі всім. Були розвіяли деякі чутки, що гуляють по нашому будинку. Наприклад, про те, що Ткаченко Т.В. вже встигла взяти кредит під "Світанок". Виявляється, це - спотворена інформація про "теплий кредит", який вона хотіла взяти в минулому році на утеплення будинків, але мешканці не погодилися, і кредиту не сталося. Люди! Запам’ятайте! Без вашої згоди ніхто кредиту взяти не може! ОСББ – це ви!
А ще депутат міськради розповів про можливість ОСББ стати власниками землі (прибудинкових територій) і відповів на питання присутніх про подальшу долю МСЧ-14, освітлення вулиць і дворів тощо.
Загалом, збори пройшли спокійно. Якщо не зважати на деякі закиди "Золотого руна" до правління асоціації. На їх головну претензію "хочемо вийти з асоціації і працювати самостійно" правління відповіло так: "Віддайте борги, а далі - за законом". Наче, логічно. Хтось же платив за те, щоб вони користувалися ліфтом, ходили по розчищених від снігу і посипаних доріжках т.і.? Розрахуйтеся, і у правління не буде "козиря" під назвою "борги". Чула ще одну претензію: "Ми все робили самі, а вона тільки матеріали давала". Не зовсім зрозуміла. Хіба ОСББ – це не "сам собі зроби красиво"? Не знаю, які там справжні причини конфлікту, але знаю багатьох мешканців "Золотого руна", які ні про який рух "на вихід" і чути не хочуть.
Після зборів додому поверталася заспокоєною. А то так набридла ота невизначеність! Не знаєш, куди прийде субсидія, кому платити комірне, куди звертатися в разі аварії (тьху-тьху-тьху). А тут все розповіли, розклали по поличках.

А 5 лютого відбулися збори "Світанку" й "Золотого руна".
Перше питання – перевибори голови асоціації. Якої? Ви не повірите – "Антею". Чому? Бо і на цих зборах підтвердили, що "Світанок" дійсно став членом асоціації. Тому тепер висуває її головою … Мартинюка С.С. Зчинився галас, почали запитувати про неприємне (борги, терміни погашення, арештовану касу і т.і.). Дійшло до того, що Мартинюк С.С. криком кричав на дівчат, які "відкопали" борги, що він так ретельно приховував від громади. Так як кандидатура Мартинюка не отримала підтримки присутніх, почали називати інші прізвища. Я запам’ятала одне – Нікітченко. Але названих людей на зборах не було, тому вирішили, перше питання відкласти.
Друге питання – проект нового Статуту асоціації. Народ ніяк не міг зрозуміти, якої асоціації. Думали, що буде нова асоціація "Світанку" й "Золотого руна". Перепитували декілька разів, поки не допиталися і не почули відповідь: "Антей". Чесно, я тоді зовсім перестала розуміти, що відбувається. На зборах тільки два будинки. Де третій, найбільший? Чому без нього? І чи можна обговорювати це питання неповним складом асоціації? Люди питали, питали, але їх "не почули". Зачитали окремі положення Статуту. Я поважаю і труд авторів, і їх бажання змінити щось на краще. Але хіба щось можна було зрозуміти "з голосу", коли не бачиш всього написаного? Я почула тільки, що у кожного будинку (ОСББ) буде власний рахунок і власне правління, вони все будуть вирішувати самі, в тому числі, і зарплату правлінню. Але які повноваження делегуються асоціації, і як там буде з калькуляціями, так і не зрозуміла. Хто зацікавиться, звертайтеся в будинок по Рєпіна,49. Це "Золоте руно". Там вам підкажуть, як знайти авторів. Тим більше, вони просили долучатися і готові до співпраці.
Збори ще не закривали, а народ почав розходитися. Група підтримки Мартинюка залишилася щось там підписувати. А коли ми виходили з зали, з їхнього боку нам услід понеслося: "Не підписуєте? Ну ми вам сдєлаєм!" Ну що сказати?..
Після других зборів настій – не передати. Слалося враження, що нас просто використовують. Мартинюк – щоб залишитися при владі та ще й прихопити шмат побільше (буде чим розрахуватися з боргами "Світанку"), активісти "Золотого руна" – щоб вийти з асоціації. Але це тільки моє враження, на істину не претендую.

А оцінити "всю красу гри" ми зможемо дуже скоро.
Кажуть, що бухгалтер "Світанку" відмовилася передавати документацію. Навіть поквартирні списки.
А як же субсидія? Невже вона знову "впаде" на арештований виконавчою рахунок і піде погашати старі борги "третьих лиц"? Це вигідно "Енергоінвесту", але не вигідно тим, хто платить регулярно. Скільки ще років ми повинні платити за когось?! Та чи хвилюють когось із "борців за владу" люди і їх тривоги?
Вчора бачила, як прибиральниця "Антею" мила третій під’їзд нашого будинку. Такого не було років із десять. Здивувалася й пораділа "початку". Рано! Сьогодні розповіли, що вона мила четвертий, але не домила, бо її просто вигнали звідти бухгалтер і нещодавно переобрана (коли? ким?) голова правління "Світанку", які проживають саме в тому під’їзді.

Люди розгублені, але основна частина мешканців не хоче Мартинюка.
Його підтримка нечисленна, зате голосиста і офіційно стверджує "субсидія в нас", "платити треба нам", лякаючи "ми працюємо по старих тарифах, а вони вже з 3200!" А ще нові й нові чутки "про аферистку", день по дню страшніші. Щоб ми не розслаблялися. У тих, хто "за асоціацію", вже голоси сідають розбиратися, звідки що взялося, і спростовувати все це.
І, як усюди, є ще й "ні за кого": я нікого не чіпаю – не чіпайте й мене, як-небудь самі розбирайтеся. А коли (не дай, Боже!) щось станеться в убитому підвалі, що буде з раєм, збудованим в окремо взятій квартирі?

Далі буде?
Особисто я чекаю квитанцію на сплату. Готівку більше не понесу!

Будь ласка, підкажіть, хто знає, чи є у нас в місті організація чи особа, яка "приглядає" за ОСББ? Не взагалі, а щоб допомогти хоч би поквартирні списки "Світанку" передати в "Антей". Ця "боротьба титанів" може продовжуватися довго. А людям що робити? Накопичувати борги? Страшно. Одного ранку можна прокинутися у "проданому за борги" будинку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Лютого, 2017 1:13 
Офлайн
Новачок
Новачок

Долги,которые "наработал" Мартынюк С.С. и которые тщательно скрывал много лет от владельцев квартир по Филатова 10 выплыли наружу...но Мыртынюк С.С. не унывает и бодро бегает по подъездам лично (увидела в подъезде первый раз за 10 лет!) с преданными соратниками и собирает подписи различные на поддельные мероприятия, типа собрания АСББ "Антей",чтобы выбрать себя любимого куда-нибудь,кем нибудь...уверяет,что долг в 150 000 (примерно) ОСББ "Світанок" мелочи жизни и может(!) "проводити самостійне господарювання" наш Мартінюк С.С. ...помочь ему надо только выйти из Антея...и находятся люди,которые в это верят...вернее верят в Мартынюка С.С....безоговорочно, ничего не спрашивая,ни финансового отчёта,ни о структуре долго,ни где наши денежки, которые мы по счётчику тепла платили Степану Степанычу - заплатил ли их он по назначению или как... Думаю,что или как...что за долги,что к чему...спросить некому...мрачновато как то.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 08 Лютого, 2017 18:20 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Забула написати.
На самому початку зборів Мартинюк С.С. прочитав свій лист – звернення до прокуратури. Суть скарги зрозуміти було важко, бо йому весь час заважали (то "чому не у друкованому вигляді", то ще щось).
На других зборах теж був місцевий депутат. На цей раз жінка (прошу вибачення, що не запам’ятала прізвища). Вона пояснювала присутнім, коли збори співвласників вважаються законними.

А мене терзают смутные сомненья. Чому до запрошення мешканців різних будинків застосували різні методи? Нас у "Світанку" попередили письмово, під особистий підпис у спеціальному реєстрі. Потім вивісили об'яви на кожному під'їзді. Ці об'яви запрошували на збори хто зна якої асоціації (без назви), а у підпису були тільки "Світанок" і "Золоте руно". Не дивно, що ми подумали про нову асоціацію цих двох ОСББ. А ось об'яв на будинках Рєпіна, 49 і Рєпіна, 51 я не побачила, хоча в той же день обійшла всі ці під'їзди (шукала "Золоте руно"). Питання про це на зборах ігнорували. Мовляв, об'яви зірвали, а мешканцям запрошення на збори поклали у поштові скриньки, але хтось їх викинув. Усі?! Жодної не залишилося? Гарно прибиральниця працює! )
То про який такий "законний" спосіб попередження про збори іде мова? А де ж письмове попередження чи рекомендований лист за 10 днів до дати?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Лютого, 2017 1:43 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Дія дев’ята

По квартирах ходять і ходять люди з підписними листами "За Мартинюка". У цю суботу - наш слюсар-сантехнік. Він не є співвласником будинку (живе в іншому), але давно працює в ОСББ "Світанок". Нормальний дядько! І якби підпис стосувався тільки ЙОГО робочого місця (яке він може втратити), багато хто підписався би.

Та, схоже, підписів досі не вистачає, бо...

Дія десята

Сьогодні ввечері зустрічаю сусідку.
- Уже читала? - питає.
- Що?
- Ось це! - і дістає папірець. - Дивись. Добрі люди постаралися. У кожній поштовій скриньці лежить. А ВОНА ж на зборах казала, що нікому нічого не винна! Так і думала, що бреше!
Розумію, що ВОНА - це Ткаченко Т.В., а в папірці написано щось страшне. Читаю (я потім такий самий папірець і в себе знайшла, тому дослівно):

Вих. № 167 від 24 червня 2016 року
Керівнику АСББ "Антей"
ДОВІДКА

Станом на 24.06.2016 року заборгованість АСББ "Антей" перед КП "Смілакомунтеплоенерго" складає 186 371,94 грн.

Головний бухгалтер О.О. Тулупова
(підпис є, печатки немає)

Не знаю, наскільки добрими були ті люди, що "постаралися", але мета піар-акції сумнівів не викликала. Ось тільки документ мене не переконав. Ні формою, ні змістом. Чому?

Історія виходить така. Влітку Вася написав Колі, що той йому винен гроші. А далі? Вася більше не писав? Чи щось-таки відбувалося на протязі цих 7 місяців?
Коля міг послати Васю далеко і назавжди забути його ім’я з боргами разом.
Міг, навпаки, віддати борги і знов "дружить домами".
Міг піти в суд і довести, що "не винен я".

Якщо серйозно, невже важко було з’ясувати стан заборгованості (якщо вона є) на сьогодні?

А дівчатам-активісткам з неправедно переобраного правління було не важко. У них є офіційні відповіді від "Смілакомунтеплоенерго" і "Сміла Енергоінвест" із сумами заборгованості ОСББ "Світанок" станом на 1 лютого 2017 року. З підписами. З печатками. З номерами справ і ухвал Черкаського господарського суду. З відсотками, на які щороку зростають ці несплачені борги.
Переконливі документи. Більш як на 160 тис. грн.

А тут, кажуть, і ліфтовики не забарилися, додали ще майже 12 11 тисяч.

От би ці документи теж людям у поштові скриньки! Почитати/подумати.

Востаннє редагувалось Atta girl в 16 Лютого, 2017 22:17, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Лютого, 2017 2:11 
Офлайн
Новачок
Новачок

Приєднання файлів:
Заборгованність ліфти.jpg

Добавлено спустя 5 минут 39 секунд:
Получила вот такое сообщение...Свершилось! Первая проверка за много-много лет...

Також доводимо до відома,що:
- головним державним інспектором праці Управління Держпраці в Черкаській області з 15 лютого 2017 року розпочата перевірка ОСББ «Світанок” по питанню невиплати заробітної плати працівникам управителем Мартинюком С.С.
- про результати перевірки буде повідомлено мешканцям додатково.

Добавлено спустя 3 минуты 18 секунд:
Справка без печати это просто бумажка...ну не умеют люди с документами работать...увы...я имею ввиду изготовителей липы...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Лютого, 2017 22:16 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Atta girl написав:
кажуть, і ліфтовики не забарилися, додали ще майже 12 11 тисяч

Дякую за уточнення. Виправляю.
Звичайно, добре, коли "кажуть" підтверджується фактами. Але мені прикро. Борги все "знаходяться" і "знаходяться"...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 16 Лютого, 2017 23:16 
Офлайн
Новачок
Новачок

Да уж...Интересная история, владельцы дома получали услуги от разных "Машуток",а отдали деньги за услуги "Васе",думали он расплатится,типа они ему поручили вести их финансовые дела,типа для этого и наняли "Васю" ..."Машутка" даёт справки с печатями владельцам,что "Вася" не заплатил ей за услуги...Вася хранит гордое молчание...никто с него ничего не спрашивает...Сегодня одна женщина с Филатова 10 сказала,что ей уже на нервы действуют все эти справки с печатями за долги...и добавила...платить больше не буду за должников...откуда такая уверенность,что её деньги по назначению ушли...и она никому ничего не должна...
Всё таки хоть кому то из владельцем дома станет когда нибудь интересно получить отчёт от "Васи",как же он деньгами то распорядился то,типа:

1. 30 грн - пиво
2. 50 грн - такси
.......................

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Лютого, 2017 18:35 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

viculik2 написав:
Сегодня одна женщина с Филатова 10 сказала, что ей уже на нервы действуют все эти справки...

Хіба тільки це? Судіть самі.

17 лютого на під’їзди будинку наклеїли цілих три об’яви.

Перша - про борги "Світанку" перед КП "Сміла-ліфт".

Друга - відповідь на листівку про борг "Антею" перед "Смілакомунтеплоенерго". Зміст: не співпрацюємо з 2009 року, за довідкою не зверталися, жодних судових рішень по боргам не маємо. І ввічливе звернення: "Просимо своїх "опонентів" в подальшому надавати правдиву інформацію, а не підроблену довідку."

Третя об’ява - ось таке звернення (його ще вкинули в поштові скриньки всім мешканцям):
Шановні мешканці будинку №10 по вул. Філатова
В котрий раз повідомляємо Вам, що ОСББ "Світанок" з січня 2017 року знаходиться в складі засновників АСББ "Антей".
Оплату за утримання будинку і прибудинкової території потрібно здійснювати на р/р _______ (номер і реквізити банку), починаючи з січня 2017 року.
Звертаємося до тих, хто має пільги і субсидію. Якщо у Вас буде заборгованість за 2 місяці, то відповідно до законодавства, керівництво обслуговуючої організації має право звернутися з листом в Управління праці і соціального захисту населення про припинення надання субсидії боржнику. Просимо з розумінням віднестися до цього повідомлення і не допустити в подальшому непорозумінь, що можуть виникнути стосовно втрати субсидії.
Просимо кожного власника квартири звернутися в АСББ "Антей" (вул. Рєпіна, 51, 4 під’їзд) і повідомити загальну площу квартири, пільговикам надати ксерокопію документів, підтверджуючих право на отримання пільг, щоб ці дані були занесені в базу, і в подальшому ви отримували квитанції на оплату квартири.
Керівництво АСББ "Антей"

Крига скресла?

Але…

Сьогодні, 21 лютого, виймаю з поштової скриньки ось таке:
Шановні мешканці!
ОСББ "Світанок" працює без змін.
Розрахунки по субсидії та пільгам проводяться з ОСББ "Світанок".
Договори по ліфтам та освітленню укладені з ОСББ "Світанок".
Працівники, які працюють на будинку, оформлені в ОСББ "Світанок".
У вас немає підстав звертатися та платити в АСББ "Антей".
Кошти, які ви заплатите в АСББ "Антей", не будуть використані на утримання нашого будинку.
ОСББ "Світанок"

Німа сцена…
Кожний Іван має свій план?
Коли ж закінчиться це "перетягування канату"? Як виросте гарбуз на вербі?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 21 Лютого, 2017 20:23 
Офлайн
Новачок
Новачок

Хоть кто нибудь видел списки по субсидиям(электронный реестр) за январь в ОСББ"Світанок"? Я видела электронный реестр в АСББ "Антей". Думаю, компетентные органы разберутся...жуть.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Березня, 2017 12:56 
Офлайн
Новачок
Новачок

Подвалы по Филатова 10 превращены управителем Мартынюком С.С. в помойные ямы...судите сами...

Добавлено спустя 3 минуты 46 секунд:
Фотки...

Добавлено спустя 2 минуты 7 секунд:
Приєднання файлів:
P1000865.JPG

Добавлено спустя 1 минуту 29 секунд:
Опять же фотки...

Добавлено спустя 1 минуту 20 секунд:
Приєднання файлів:
P1000865.JPG

Добавлено спустя 8 минут 22 секунды:
Приєднання файлів:
P1000866.JPG

Добавлено спустя 1 час 34 минуты 15 секунд:
Приєднання файлів:
P1000875.JPG

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Березня, 2017 22:43 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Off-topic: Бачу не фотографії, а щось таке: "Вложение P1000865.JPG". Підкажіть, як їх подивитися. Дуже цікаво.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 03 Березня, 2017 23:46 
Офлайн
Новачок
Новачок

Вот

Добавлено спустя 12 минут 27 секунд:
А если кто не знает почему это в его ОСББ счёт был арестован,по какой такой причине,откуда долги,чьи долги стали(при помощи Мартынюка С.С.) достоянием всего ОСББ... и продолжает носить наличку и ничем не интересоваться...ох печалька

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 04 Березня, 2017 23:45 
Офлайн
Ветеран
Ветеран

Ілюстрація до
Atta girl написав:
А коли (не дай, Боже!) щось станеться в убитому підвалі, що буде з раєм, збудованим в окремо взятій квартирі?

Ваші фото з’явилися дуже вчасно.
Тепер нова заява про "у нас все в порядку, грошей на ремонт не потребуємо" не пройде.
А то скрізь тільки й розмов, що днями наш управитель і "новообране" правління їздили у міськвиконком і там відмовлялися від грошей на ремонт даху. Питаю одну з учасниць розмови, чи була вона сама на даху і чи бачила все своїми очима. "Нє. Стьопа сказав, шо там всьо в порядкє".

Мені вже не смішно.
Виходить, правління відстоює позицію управителя, не переконавшись у її достовірності?
Тоді на́що нам таке правління? Ось таке - РУЧНЕ
Приєднання файлів:
Управляю.jpg

То може здивуємося, що "обрали" правління для захисту управителя, а не інтересів мешканців будинку?

Може згадаємо, на́що взагалі наймали управителя і за що платили йому? (До речі, я поки не розумію, хто тепер С.С.Мартинюк: управитель на зарплаті чи на громадських засадах?) Від фото - яскраві враження про результати його роботи по "забезпеченню належного утримання й ремонту спільного майна багатоквартирного будинку".

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 05 Березня, 2017 16:49 
Офлайн
Новачок
Новачок

Кстати о крышах...и тут Мартынюк С.С. на высоте...на высоте 9 этажа зрелище...
Приєднання файлів:
20170305_135756.jpg
Приєднання файлів:
20170305_135819.jpg
Приєднання файлів:
20170305_135916.jpg
Приєднання файлів:
20170305_140056.jpg
Приєднання файлів:
20170305_140107.jpg
Приєднання файлів:
20170305_140134.jpg

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Травня, 2017 19:09 
Офлайн
Затятий форумчанин
Затятий форумчанин

Повідомлення: 296
Репутація: 7
Сегодня зашел в подъезд на Мазура 5 (ОСБЖБ Пролісок- управитель Мартынюк С.С.), хотел подняться на лифте, но тут облом - лифт не работает. Поднимаясь по лестничной клетке "летящей походкой " ( :mat: :mat: :mat: ), поинтересовался у знакомого, что с лифтом. На что тот ответил, что лифт не работает уже 2-ой день. И не просто не работает, а отключен. А на одном из этажей (перекладывая язык на другое плечо) обнаружил вот такое обьявление
Приєднання файлів:
IMG_20170512_152753.jpg

Насколько я понял собеседника, в этом подъезде (со слов правления осбб) имеются несколько "злостных" должников. Их общая сумма задолженности по квартплате где-то как раз и соизмерима с суммой долга за лифт, указаной в обьявлении.
Но что смутило лично меня в данной ситуации. Как известно, так называемая квартплата - это пакет житлово-комунальних послуг предоставляемый жэками или осбб жителям многоквартирных домов. Плата за лифт в этом пакете услуг составляет (боюсь ошибиться, так как договоров жителей с осбб в данном доме нет, а там и должна указываться стоимость каждой услуги отдельно из этого пакета) порядка до 20% от общей суммы квартплаты. тогда путем несложных математических манипуляций мы приходим к тому, что долг этих "злостных" неплательщиков квартплаты конкретно за лифт составляет всего-лишь порядка 6-7 тыс(20% от 32 тыс долга). и даже если грубо округлить эту сумму до 10 тыс,напрашивается естественный вопрос - откуда "приплыло" еще порядка 20 тыс долга за лифт, если остальные жители подъезда платят исправно каждый месяц? :Search:

Интересно такая ситуация во всем доме или только в одном подъезде?

P.S. Сорока на хвосте принесла, что Мартынюк лично бегает по "должникам" Мазура 5 и вручает под роспись справки о задолженности по квартплате, что раньше делали исключительно его падаваны
Внимание вопрос: какой такой жареный петух клюнул Стьопу в ягодички, что заставило его снизойти с Олимпа и лично доставлять "письма счастья" простым смертным?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 12 Травня, 2017 20:45 
Офлайн
Проходив мимо
Проходив мимо

Повідомлення: 3
Репутація: 0
А вантажний ліфт працює??? Чи такого немає???

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 41 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: