Смілянський форум

Ласкаво просимо

* Погода 
* Правила   * Учасники
* Вхід   * Реєстрація
Об'яви форума

Смілянський форум засвідчує свою підтримку українському народу. Ми засуджуємо дії російської влади, що нахабно ввела свої збройні сили на територію України.
Ми єдина, незалежна держава і вторгнення на нашу територію - це порушення суверенності України.
Слава Україні !

Сьогодні: 16 Серпня, 2018 21:14

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 183 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: 18 Травня, 2018 20:22 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Повідомлення: 3374
Репутація: 126
Сьогодні виявили завдяки небайдужим громадянам одного аж занадто хитрого чолов'ягу, який хотів вловити риби під час нересту на зарибленому озері в Графському парку (біля стадіону Авангард) на 6 заборонених знарядь лову - "екранів"/ "телевізорів".
Оскільки риби в правопорушника не було, обмежились знищенням сіткових знарядь та попередженням, нагадавши, що так лояльно буває лише при першому разі і оскільки відсутня риба.
Прошу всіх рибалок підтримувати порядок на даному озері та інших водоймах.
Риба належить не браконьєрам, а чесним рибалкам-любителям, не забувайте цього!
Приєднання файлів:
ав1.jpg

Приєднання файлів:
ав2.jpg

Приєднання файлів:
ав4.jpg

Приєднання файлів:
ав5.jpg

Приєднання файлів:
ав6.jpg

Приєднання файлів:
ав7.jpg

Приєднання файлів:
Resize of IMG_20180518_190725.jpg

У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 28 Червня, 2018 8:44 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

Цього дядечка на відео (або ну дуже схожого на нього і на його човен :) ) бачили на відстані 50м, як він ввечері ще засвітла ставив сітки на загреблянській канаві в м.Сміла.
Сьогодні вранці близько 6 він свої сітки познімав, серед улову був і товстолоб з нашого зарибку, інша риба (бачили свідки).
Нажаль, по дорозі до берегу він скинув сітки з рибою десь в кущах, ми їх так і не знайшли.
Човен з моторчиком, сітки, зариблена річка та безкарність - що ще треба для браконьєрського щастя?
Прошу Смілянську самооборону "СІЧ" допомогти навести лад та вловити цих нахаб-порушників.
Звичайні рибалки також гуртуйтеся та ставайте на захист ВАШОЇ риби.
Адже зарибляємо водойми ми для чесних рибалок, а не для браконьєрів, які ту рибу виловлюють за сезон реально ТОННАМИ.
Саме за затримання даного браконьєра з сітками та рибою обіцяю нагороду в 1000 грн (за умови наявності доказів його вини - фото, відео та складання протоколу правоохоронцями).
0933826083, Ілля.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: 07 Серпня, 2018 12:34 
Офлайн
Живу я тут
Живу я тут

06.08.2018р ввечері поступив сигнал від небайдужих рибалок Ярослава та Олексія (які були згодом премійовані за допомогу) щодо нахабного браконьєра,який на човні з електромотором з 17:30 встановлював та періодично "трусив" близько 5 сіток на загреблянській канаві м.Сміла.
Прибувши на місце події,виявили, що це наш давній знайомий, який вже попадався,але сітки з рибою тоді ми не знайшли - https://www.youtube.com/watch?v=5eRwzVLCtYA
Цього разу його налякала фотофіксація, яку проводили з берега, тому рибу він встиг заховати десь в очеретах.
Браконьєр чинив відкритий опір, погрожував, махав веслами, тому довелось застосувати газ.балончик.
Після чого він намагався ховатись в очеретах, але згодом ми таки вловили його та дістали з води 6 його сіток, чотирма з яких було повністю перегороджено канаву від берега до берега.
Дякую працівникам поліції за швидкий приїзд та допомогу, нажаль, наше авто забуксувало і проблем всім вистачало аж до ночі.
Левченко Іван Лукьянович (так назвався браконьєр) вів себе неадекватно навіть з працівниками поліції, тому був доставлений до відділку.
Відео та фото докази я надам правоохоронцям, сподіваюся, нешановний браконьєр відповість за скоєне.
Дуже дякую другу та напарнику Сергію за постійну допомогу в цих наших пригодах :)
Питання до ГФ "Смілянська самооборона СІЧ" (Олександр Парахневич) та інших місцевих ГФ: чому ви РОКАМИ "не бачите" цих браконьєрів?
Черкаський рибоохоронний патруль, а скільки браконьєрів вловили в Смілі на Тясмині цього року ви?
Бій браконьєрам!
Є інфа про браків в Смілі, набирайте - (093)3826083.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 183 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Вперед: